The Crew Motorfest z pierwszą promocją zaledwie miesiąc po premierze! Ubisoft kusi graczy wersją próbną

The Crew Motorfest

W ostatnim czasie mamy swego rodzaju zatrzęsienie wszelkiego rodzaju gier wyścigowych wysokiej klasy. Dokładnie dzisiaj debiutuje Forza Motorsport, a więc kolejna ścigałka ze znanego cyklu rozwijanego przez Microsoft, a niespełna miesiąc temu premierę miało The Crew Motorfest od Ubisoftu. Drugą z wymienionych gier będzie można nabyć w niezwykle atrakcyjnej cenie to dość szybko po premierze.

Ubisoft kusi graczy promocją na The Crew Motorfest zaledwie miesiąc po premierze

The Crew Motorfest — trailer

Ubisoft dosyć chętnie promuje swoje najnowsze wyścigi, a dodatkowo przy okazji premiery The Crew Motorfest udostępnił bezpłatną wersję próbną. Możliwe, że tego rodzaju działania skusiły spore grono osób do zakupu, bo tytuł ten zaliczył dość mocny start pod względem ogólnej sprzedaży, co oczywiście zadowoliło włodarzy francuskiej firmy.

Wydawca nie zamierza jednak osiadać na laurach, bo dokładnie dzisiaj lub w kolejnych dniach wystartuje kolejna promocja na The Crew Motorfest, która obejmie wszystkie platformy, na których pojawi się ów tytuł. Co więcej, wszyscy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup tej pozycji, będą mogli przetestować ją w ramach kolejnej darmowej wersji próbnej od 10 do 20 października.

Zniżki przewidziane przez Ubisoft prezentują się następująco:

PC

  • Ubisoft Store — Edycja Standardowa: -20%, Edycje Gold i Ultimate: -15%. Promocja trwa od 10 do 24 października 2023;
  • Epic Games Store — Edycja Standardowa: -20%. Promocja trwać będzie od 14 do 21 października 2023.

PlayStation 4 i PlayStation 5

  • Edycja Standardowa: -20%, Edycje Gold i Ultimate: -15%. Promocja trwać będzie od 11 do 19 października 2023.

Xbox Series X|S i Xbox One

  • Edycja Standardowa: -20%. Promocja trwać będzie od 13 do 16 października 2023 roku na Xbox One.

Jak więc widać, The Crew Motorfest będzie można dorwać w dosyć atrakcyjnej cenie i to na wszystkich dostępnych platformach. Dziwnym jest jednak fakt, że daty rozpoczęcia promocji różnią się w zależności od wybranego sprzętu do grania lub launchera.

Przeczytaj też: Ranking monitorów do gier

Możliwe, że w ten sposób Ubisoft chce nadal zachęcać graczy do zakupu ich gry i robić jeszcze większą konkurencję dla wspomnianej powyżej Forzy Motorsport. Bez względu na motywację ciężko o lepszą motywację do zakupu, jeśli przed tym mamy możliwość przetestowania gry. Zamierzacie dać szansę The Crew Motorfest? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.