The Crew Motorfest wjeżdża na Steam. Wiemy, kiedy gra Ubisoftu zadebiutuje na platformie Valve

The Crew Motorfest

The Crew Motorfest zaliczyło udany debiut, ale już miesiąc po premierze najnowsze wyścigi Ubisoftu można było kupić w promocyjnej cenie. Tymczasem – jak się okazuje – już niedługo wspomniana produkcja trafi na kolejną platformę. Francuska firma ujawniła bowiem, kiedy trzecia odsłona serii The Crew zadebiutuje na Steam.

Ujawniono datę premiery gry The Crew Motorfest na Steam

Zgodnie z przekazanymi informacjami premiera The Crew Motorfest na Steam odbędzie się 18 kwietnia 2024 roku. Użytkownicy platformy Valve mogą już dodać wspomnianą produkcję do swojej listy życzeń. Warto dodać, że obecnie pecetowa wersja najnowszej odsłony serii The Crew dostępna jest wyłącznie w Ubisoft Store oraz Epic Games Store.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Odkryj tętniący życiem, otwarty świat Hawajów, osadzony na pięknej wyspie O’ahu. Zbierz ponad 600 pojazdów, w tym samochody, łodzie, samoloty, motocykle i wiele innych. Dołącz do znajomych w trybie współpracy, by wspólnie eksplorować świat gry lub mierzyć się z nimi w wymagających trybach PvP dla maksymalnie 32 graczy.

– informuje opis gry.

The Crew Motorfest zadebiutowało 14 września na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianą produkcją Ubisoftu? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.