Data premiery The Dark Pictures: The Devil in Me ujawniona? Gra ma zadebiutować w gorącym okresie

The Dark Pictures The Devil in Me

W pierwszej połowie lipca szerzej zaprezentowane zostało The Dark Pictures: The Devil in Me, czyli kolejna odsłona antologii przygotowywanej przez Supermassive Games, twórców bestsellerowego Until Dawn. Tym razem deweloperzy mają zabrać nas do hotelu, gdzie dzieją się niestworzone rzeczy. Okazuje się, że poznaliśmy prawdopodobną datę premiery gry.

The Dark Pictures: The Devil in Me zadebiutuje prawdopodobnie w listopadzie

NAMCO – THE DARK PICTURES ANTHOLOGY: THE DEVIL IN ME | Release Date: November 30 pic.twitter.com/fiI2N3Wxqx

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) July 29, 2022

NAMCO – THE DARK PICTURES ANTHOLOGY: THE DEVIL IN ME | Release Date: November 30 pic.twitter.com/fiI2N3Wxqx

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) July 29, 2022

Użytkownik o pseudonimie Aggiornamenti Lumia, który posiada dostęp do bazy danych sklepu Xbox i do tego bardzo starannie ją przeszukuje, opublikował na swoim Twitterze wpis dotyczący owego tytułu. Jak wynika z jego „śledztwa”, The Dark Pictures: The Devil in Me prawdopodobnie zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S już 30 listopada 2022 roku.

Zobacz też: Monitor do PS5

Data ta nie została jeszcze potwierdzona przez wydawcę Bandai Namco, ale możemy być już niemalże pewni, że czwarta część antologii trafi na rynek w gorącym okresie – podlinkowany wyżej lekaer rzadko kiedy się myli. Jednocześnie przypomnijmy, że w listopadzie na półkach sklepowych wylądują jeszcze takie produkcje, jak God of War: Ragnarok czy Skull and Bones.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z