The Division Resurgence z nowymi szczegółami. Ubisoft przedstawia grę i zapowiada beta testy

the division resurgence

Dobra wiadomość dla fanów The Division. Zapowiedziane w lipcu tego roku Resurgence jest już na nowym etapie produkcji. Deweloperzy są gotowi podzielić się z graczami stworzoną produkcją i chcą zrobić to najpierw poprzez zamknięte beta testy.

Beta testy The Division Resurgence

Zwiastun The Division Resurgence

O The Division Resurgence wiemy już stosunkowo dużo. We wrześniu Ubisoft podzielił się z graczami fragmentem rozgrywki i pokazał, jak dokładnie ich gra mobilna będzie wyglądać w praktyce.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Beta testy, które potrwają od 8 do 22 grudnia, pójdą o kilka kroków dalej i oddadzą nową produkcję francuskiego wydawcy w ręce graczy. Szykowany do udostępnienia fragment gry ma zawierać 7 misji głównych, 12 misji pobocznych, trzy klasy postaci i cztery różne aktywności w otwartym świecie. Co więcej, dowiemy się więcej o dziennych oraz tygodniowych zadaniach i będziemy mogli wkroczyć do Dark Zone.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Jeżeli faktycznie tyle zawartości dostaniemy podczas nadchodzących beta testów, powinniśmy poznać odpowiedź na pytanie, czy ta gra mobilna jest warta uwagi fanów serii. Gracze zainteresowani udziałem w zamkniętej becie The Division Resurgence mogą zapisywać się już na stronie Ubisoftu.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.