The Elder Scrolls 6 dopiero w 2026 roku, remastery serii Fallout i TES. Plotki z obozu Bethesdy

The Elder Scrolls VI

Bethesda ma obecnie bardzo napięty okres. Wydawca przygotowuje się do listopadowej premiery Starfielda, ale to nie oznacza, że zespoły nie pracują też nad innymi projektami. Najnowsze plotki z obozu Bethesdy głoszą, że prace nad The Elder Scrolls VI wrą, choć gra może zadebiutować dopiero w 2026 roku. Ponadto zielone światło dostały rzekomo remastery starszych odsłon Fallouta i TES, a Zenimax Online ma opracowywać MMO w uniwersum The Mandalorian. Nie da się ukryć, że to wszystko brzmi niezwykle interesująco.

Odległa premiera The Elder Scrolls VI, remastery Falloutów i TES, The Mandalorian MMO, czyli garść ploteczek

If it helps, Skullzi's ES6 info aligns *almost* perfectly with everything I've been told about it. Except the dragon stuff. That hasn't been mentioned to me.

Also got the Remasters confirmed to me just now

Good to see others hearing about Quake Reboot and Project Wyrmwood too https://t.co/i7k617iFke

— Nick (@Shpeshal_Nick) April 27, 2022

If it helps, Skullzi's ES6 info aligns *almost* perfectly with everything I've been told about it. Except the dragon stuff. That hasn't been mentioned to me.

Also got the Remasters confirmed to me just now

Good to see others hearing about Quake Reboot and Project Wyrmwood too https://t.co/i7k617iFke

— Nick (@Shpeshal_Nick) April 27, 2022

SKULLZI to znany insider, który już niejednokrotnie podawał sprawdzone informacje związane z Bethesdą. Na swoim Twitterze mężczyzna powiedział co nieco o tym, co rzekomo dzieje się u Todda Howarda i spółki. Otóż The Elder Scrolls VI podobno znajduje się już w pełnej produkcji, a system zdrad, małżeństw i frakcji ma mieć w grze duże znaczenie. Ponadto w kolejnej odsłonie TES-a podobno nie spotkamy smoków. Według słów SKULLZI-ego premiera szóstej odsłony kultowej serii ma się odbyć dopiero w 2025 lub 2026 roku. Pozostając jeszcze przy temacie TES-a: niewykluczone, że z czasem doczekamy się strategii w uniwersum The Elder Scrolls.

Idąc dalej, inXile entertainment podobno otrzymało zgodę na opracowanie remasterów starszych odsłon serii Fallout i The Elder Scrolls; nie sprecyzowano jednak, o które części może chodzić. Z kolei oddziały Bethesda Game Studios z Austin i Montrealu mają rozwijać „Spyteam”, choć o tym tajemniczym projekcie na razie nic nie wiadomo.

Wisienką na torcie ma być MMO The Mandalorian, rzekomo tworzone przez zespół Zenimax Online. Jakby tego było mało, podobno trwają rozmowy nad stworzeniem reboota Quake’a. Bethesda dołączyła do rodziny Xbox już w zeszłym roku, a z uwagi na natłok prac, Microsoft podobno przenosi swoje zasoby dla Bethesdy, aby odciążyć pracujące w pocie czoła zespoły.

Przeczytaj też: 3 gry na Steam za darmo od Bethesdy

Co ciekawe, podane przez SKULLZI-ego informacje potwierdził (z wyjątkiem braku smoków w TES VI, bo o tym nie słyszał) Shpeshal Nick, kolejny zaufany insider, będący źródłem wielu sprawdzonych plotek. Czas pokaże, ile z tych doniesień okaże się prawdziwych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z