The Elder Scrolls VI zadebiutuje szybciej, niż zakładano? Prawnicy Microsoftu zaliczyli poważną wpadkę

The Elder Scrolls VI

Zakończony wczoraj proces o tymczasowe zablokowanie przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft przyniósł nam wiele interesujących informacji. Jedną z nich są wcześniejsze zamiary producenta Xboxów względem przejęcia SEGI oraz Square Enix. Okazuje się, że nawet podczas wygłaszania mów końcowych prawnicy zaliczyli bardzo poważną wpadkę.

Prawnik Microsoftu wskazuje, że The Elder Scrolls VI może zadebiutować już za trzy lata

The Elder Scrolls VI – teaser

W trakcie wygłaszania przemów końcowych jeszcze raz podjęta została kwestia The Elder Scrolls VI. Prawnik reprezentujący FTC stwierdził, że seria The Elder Scrolls jest odpowiednikiem marki Call of Duty. W dalszej części swojego monologu został on jednak poprawiony przez reprezentanta Microsoftu, który najpierw dodał do nazwy „16” zamiast „6”, a następnie zdradził dokładny termin premiery szóstej odsłony cyklu od Bethesdy.

Prawnik Microsoftu próbuje poprawić [prawnika] FTC i popełnia błąd w Elder Scrolls, mówiąc „Elder Scrolls 16”, a następnie ujawnia, że ​​Elder Scrolls 6 ma zostać wydany w 2026 roku…!

Tom Warren

Błędna numeracja wskazuje raczej na skojarzenie z serią Final Fantasy, która również przewijała się w dyskusjach prawników i reprezentantów wszystkich stron biorących udział w przesłuchaniu. Wskazanie daty premiery na 2026 roku niekoniecznie może być przypadkowe i bardzo możliwe, że w ten sposób poznaliśmy przybliżony termin tej produkcji.

Przeczytaj też: Gry point and click

Kup The Elder Scrolls 5 Skyrim

Do tej pory mogliśmy bazować na słowach Phila Spencera, który twierdził, że tytuł ten pojawi się dopiero w okolicach 2028 roku. Bez względu na, to kiedy ostatecznie zadebiutuje The Elder Scrolls VI, to fani tego uniwersum i tak muszą szykować się na długie oczekiwanie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.