Epic Games Store może szykować wyjątkową ofertę na Halloween! Świetny horror AAA na dniach za darmo?

The Evil Within

Październik jest miesiącem, w którym wszyscy rozglądają się za przerażającymi horrorami. Okazuje się, że być może Epic Games Store pomoże nam w wyborze gry, którą ogramy w tym halloweenowym okresie. Sklep podobno przymierza się do udostępnienia za darmo świetnego The Evil Within.

The Evil Within darmową grą w Epic Games Store na przyszły tydzień?

Zwiastun The Evil Within

Tylko do dziś (12.10) do godziny 16:59 gracze mogą odebrać z Epic Games Store Godlike Burger. Kolejnymi darmówkami na rozpoczynający się w ten czwartek tydzień będą z kolei Blazing Sails oraz Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE.

Niemniej dzięki portalowi GG.deals dowiedzieliśmy się o przecieku gry, którą sklep zacznie rozdawać od 19 października. Miałoby to być The Evil Within od legendarnego już twórcy Shinji Mikamiego – autora takich hitów, jak Devil May Cry, Dino Crisis czy Resident Evil.

Możemy spodziewać się, że wyciek jest dosyć wiarygodny. Tym bardziej że cała dylogia The Evil Within od Tango Gameworks w przeszłości regularnie gościła jako darmowe prezenty dla graczy.

Zobacz też: Gry podobne do Uncharted

A to oznacza, że Halloween z Epic Games Store byłoby niezwykle udane. The Evil Within to w końcu jeden z najlepszych horrorów AAA ostatnich lat.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.