Microsoft chwali się grami z Xbox Game Pass nominowanymi do The Game Awards. Jest ich aż 15

The Game Awards

Wiceprezes marketingu Xboxa pochwalił się na swoim Twitterze ciekawym osiągnięciem Xbox Game Pass. Okazuje się, że w usłudze jest dostępnych aż 15 gier nominowanych do The Game Awards, w tym jeden z kandydatów na grę roku.

Do The Game Awards nominowano łącznie 15 gier, które są dostępne w usłudze Xbox Game Pass

Na Twitterze Aarona Greenberga, będącego wiceprezesem działu marketingu Xboxa w firmie Microsoft, pojawił się tweet, w którym gratuluje on twórcom 15 gier nominowanych do tegorocznej ceremonii The Game Awards. Wyrazy uznania kierowane są dla deweloperów tych tytułów, które są obecnie dostępne w usłudze Game Pass na PC, Xboxa lub poprzez transmisję w chmurze. Co prawda nieco się pomylił, gdyż wyróżnił tylko 14 produkcji pomijając Dune: Spice Wars.

Lista nominowanych gier, w które możemy bez trudu zagrać, jeżeli mamy zakupioną usługę Game Pass, wygląda następująco:

 1. A Plague Tale: Requiem (nominowana do Game of the Year, Best Narrative, Best Score&Music, Best Performance, Best Action Adventure)
 2. Tunic (nominowana do Best Debut Indie, Best Indie)
 3. Norco (nominowana do Best Debut Indie)
 4. Vampire Survivors (nominowana do Best Debut Indie)
 5. Immortality (nominowana do Best Narrative, Best Game Direction, Best Performance)
 6. Scorn (nominowana do Best Art Direction)
 7. Metal: Hellsinger (nominowana do Best Score&Music)
 8. TMNT: Shredder’s Revenge (nominowana do Best Action Game, Best Multiplayer)
 9. As Dusk Falls (nominowana do Innovation in Accessibility, Games for Impact)
 10. Return to Monkey Island (nominowana do Innovation in Accessibility)
 11. A Memoir Blue (nominowana do Games for Impact)
 12. Citizen Sleeper (nominowana do Games for Impact)
 13. Total War: Warhammer 3 (nominowana do Best Strategy)
 14. Two Point Campus (nominowana do Best Strategy)
 15. Dune: Spice Wars (nominowana do Best Strategy)

Zobacz też: Ranking telewizorów

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na uwagę zasługuje tutaj świetnie oceniane A Plague Tale: Requiem nominowane w największej liczbie konkurencji, a także do tytułu gry roku. Na powyższej liście mamy też dodane do usługi w listopadzie Vampire Survivors oraz Dune: Spice Wars. Dziwić może za to brak Pentiment, ten jednak wyszedł już po ogłoszeniu pełnej listy TGA, więc zwyczajnie nie zakwalifikował się do żadnej kategorii.

O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.