Największe growe wydarzenie roku już dzisiaj! Sprawdź, gdzie i o której godzinie obejrzeć The Game Awards 2023

Logo The Game Awards 2023

To już dzisiaj! Ceremonia The Game Awards 2023 to jedno z najważniejszych wydarzeń w growym roku. Oprócz wręczenia nagród dla najlepszy gier minionych 12 miesięcy widzowie będą mogli zobaczyć zwiastuny i zapowiedzi potencjalnych hitów, a także zgarnąć bardzo atrakcyjne nagrody. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje, gdzie i o której godzinie obejrzeć galę.

The Game Awards 2023 – gdzie i o której obejrzeć ceremonię

The Game Awards 2023 – zwiastun ceremonii

Ceremonia The Game Awards 2023 rozpocznie się w nocy z 7 na 8 grudnia 2023 roku, o godzinie 1:30 polskiego czasu, a samo wydarzenie ma potrwać ok. 3 godzin. Oznacza to, że gala powinna skończyć się między 3:00 a 4:00 rano.

Wydarzenie będzie można obejrzeć zarówno w serwisie YouTube, jak i na platformie streamingowej Twitch. Warto też sprawdzić, czy nasz ulubiony streamer lub twórca retransmituje to wydarzenie. Dodatkowo osoby, które zdecydują się oglądać The Game Awards 2023 poprzez aplikację Steam będą miały szansę na wygranie konsoli Steam Deck OLED. W puli nagród jest ich aż 100.

Zobacz też: Najlepsze gry offline

Faworytem dla wielu do wygrania tytułu gry roku jest Baldur’s Gate 3. Produkcja zebrała nie tylko fenomenalne oceny od graczy i recenzentów, ale też zdeklasowała konkurencję na listopadowej gali Golden Joysticks Awards.

The Game Awards 2023 będziemy relacjonować na XGP. Newsy na portalu będą się pojawiać na bieżąco, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych publikacji!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.