The Good Life już dostępne w Xbox Game Pass. Gonner2 i 5 innych gier opuszcza abonament

The Good Life

Na początku października dowiedzieliśmy się o sześciu grach oznaczonych do usunięcia z Xbox Game Pass. Tak się niestety składa, że omówione wówczas tytuły opuszczają abonament Microsoftu już dziś. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w zamian w usłudze debiutuje The Good Life.

REKLAMA

The Good Life w Xbox Game Pass oraz gry, które znikają dziś z subskrypcji

Zwiastun The Good Life

Akcja The Good Life rozgrywa się w Rainy Woods, czyli „najszczęśliwszym miasteczku na Ziemi”. Główną bohaterką opowieści jest młoda reporterka imieniem Naomi, która krótko po przybyciu na miejsce odkrywa zwłoki kobiety. Jak nietrudno się domyślić, protagonistka zobowiązuje się rozwiązać zagadkę jej morderstwa. Nie będzie to jednak typowe śledztwo, bo nocami mieszkańcy Rainy Woods przemieniają się w psy i koty.

The Good Life jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Dobre wieści już za nami, więc najwyższa pora skupić się na usuwanych grach. Bez zbędnego przedłużania, dzisiaj z subskrypcji znikają następujące tytuły:

  1. Gonner2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Tales of Vesperia: Definitive Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  3. The Swords of Ditto: Mormo’s Curse (PC)
  4. ScourgeBringer (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Katana Zero (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Heave Ho (PC)

Wymienione produkcje opuszczą Xbox Game Pass do końca dnia. Warto jednak wspomnieć, że dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Microsoft Store z 20-procentową zniżką. Nie jest to dużo, ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!