Twórcy The Lamplighters League rozczarowani wynikami gry. Słaby odbiór tytułu z Xbox Game Pass

the lamplighters league

W marcu tego roku oficjalnej zapowiedzi doczekało się The Lamplighters League. Produkcja zadebiutowała niedawno między innymi w usłudze Xbox Game Pass i jak się okazuje, nie była to udana premiera. Paradox Interactive ocenia teraz wyniki, jakie osiągnął tytuł.

Paradox Interactive jest rozczarowany premierą The Lamplighters League

Zwiastun The Lamplighters League

The Lamplighters League to turowa gra strategiczna, która opracowana została przez należące do Paradox studio Harebrained Schemes. Produkcja została wydana 3 października na Xboxy Series X|S oraz PC, a także trafiła do usługi Xbox Game Pass. Jak się okazuje, Paradox jest rozczarowany odbiorem komercyjnym gry.

The Lamplighters League to fajna gra z wieloma mocnymi stronami. Mimo że obserwujemy umiarkowanie pozytywną liczbę graczy w usługach subskrypcyjnych, odbiór komercyjny był zbyt słaby, co, szczerze mówiąc, jest dużym rozczarowaniem. Projekty gier są z natury zawsze ryzykowne, ale ostatecznie nie osiągnęliśmy wyników na poziomie, na jakim powinniśmy. Jest to bolesne, ale sprawia, że ​​mamy większą ochotę zakasać rękawy i działać lepiej.

Fredrik Wester, dyrektor generalny Paradox Interactive

Warto jednak wspomnieć, że podczas prac nad grą w studiu Harebrained Schemes doszło do redukcji etatów. Zwolnionych zostało wielu pracowników, a dodatkowo miało to miejsce latem, gdy prace nad The Lamplighters League były już na finalnym etapie. To również mogło mieć wpływ na ostateczną premierę gry.

Zobacz też: Gry podobne do The Forest

Na zakończenie przypominamy, że The Lamplighters League zadebiutowało 3 października i jest dostępne na PC oraz na konsolach Xbox Series X|S. Produkcja zasiliła również bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.