The Last of Us 2 może trafić do PS Plus Extra i Premium! Sony chyba się pospieszyło

The Last of Us 2 PS Plus Extra Premium

Są pewne oznaki sugerujące, że The Last of Us Part 2 może wkrótce stać się dostępne w PS Plus Premium i PS Plus Extra. Nie jest to jednak pewne, ale informacja ta pochodzi od samego Sony, a dokładniej z banera reklamowego w menu PlayStation 5. Innymi słowy, coś zdecydowanie może być na rzeczy!

The Last of Us 2 w PS Plus Extra i PS Plus Premium?

Użytkownik Twittera o pseudonimie TCMFGames zauważył w menu subskrypcji PlayStation Plus na PS5 baner, który mówi o tym, że gra The Last of Us 2 może pojawić się w subskrypcji PS Plus Premium i PS Plus Extra. Plotka na razie nie znajduje potwierdzenia u producenta konsol, który nie dodał jeszcze gry do usługi abonamentowej, ani otwarcie nie zapowiedział takiego ruchu.

Baner jest jednak stworzony przez grafików Sony, a skoro promuje usługę PS Plus Premium czy PS Plus Extra, to może być coś na rzeczy. W odpowiedziach na tweeta można zobaczyć, że na banerze z trzema grafikami, poza The Last of Us 2, znalazły się jeszcze Horizon Forbidden West i Hogwarts Legacy. Pierwsza z gier była już w „Plusie”, natomiast przygody czarodziejów są dostępne w wersji próbnej.

Być może gra od Naughty Dog będzie dostępna początkowo tylko jako demo dla subskrybentów, tak jak to było w przypadku Horizon Forbidden West, zanim pełna wersja produkcji została dodana do PS Plusa.

Zobacz też: Sposoby na tani PS Plus!

The Last of Us 2 w subskrypcji PS Plus pasuje do plotek o remasterze gry na PS5. Tak było w przypadku pierwszej części – trafiła do usługi, gdy Naughty Dog stworzyło wersję z poprawionymi grafiką, dźwiękiem i rozgrywką. Niemniej jednak, na razie są to tylko spekulacje, więc lepiej nie brać ich za pewnik.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.