The Last of Us Part II Remastered bliżej niż myślimy! Deweloper wprost wskazał grę palcem

The Last of Us Part II

Wciąż do końca nie wiemy, co siedzi w głowie Naughty Dog. Ostatnie zwolnienia w studio wskazują, że prace nad multiplayerowym The Last of Us zostały wstrzymane. Niemniej wydaje się, że wkrótce będziemy za to świadkami zapowiedzi remastera drugiej odsłony cyklu.

Profil pracownika Naughty Dog wskazuje na prace nad The Last of Us Part II Remastered

Jak widać na powyższym obrazku, jeden z artystyów pracujących w Naughty Dog wprost podał informację na temat The Last of Us Part II Remastered. Wiemy więc, że brał on lub nadal bierze aktywny udział w pracach nad grą.

Wygląda więc na to, że w przyszłości będziemy mogli spodziewać się zapowiedzi kolejnych pozycji z serii. Przypomnijmy, że także The Last of Us Part III może już znajdować się w produkcji.

Wracając jednak do odświeżenia drugiej części cyklu, wydaje się, że ta jak najbardziej miałaby sens. Jak na razie gra jest bowiem dostępna w natywnej wersji na PS4, która naturalnie jest grywalna również na PS5.

Remaster tak udanej pozycji pod względem dostosowania jej do funkcji nowej generacji na pewno przyciągnąłby uwagę graczy. Pozostaje liczyć, że rzeczywiście Naughty Dog już nad nim pracuje.

Zobacz też: Gry podobne do Genshin Impact

A my tymczasem przypomnijmy, że ostatnią pozycją z serii było póki co The Last of Us Part I. Remake pierwszej odsłony został wydany w 2022 roku i jest dostępny na PC oraz PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.