The Last of Us Factions pojawi się także na PS4? Ogłoszenie o pracę zdaje się to sugerować

the last of us factions

W ostatnim czasie informacji na temat The Last of Us Factions było jak na lekarstwo. Ostatnie wieści jakie otrzymaliśmy, to słowa Neila Druckmanna, który wprost określał tę produkcję jako „najambitniejszą grę od Naughty Dog”. Najnowsze doniesienia pozwalają sugerować, że tytuł ten — wbrew niektórym, wcześniejszym plotkom — pojawi się nie tylko na PC i PS5, ale zawita także na poprzednią konsolę Sony.

REKLAMA

The Last of Us Factions również z wersją na PS4?

The Last of Us Factions
The Last of Us Factions

Według najnowszego ogłoszenia o pracę opublikowanego bezpośrednio na stronie Naughty Dog, studio poszukuje osoby na stanowisko asystenta testera jakości dla gry wieloosobowej. W ten sposób firma chcę w znaczącym stopniu rozwinąć dział odpowiedzialny za kontrolę jakości swojej nadchodzącej produkcji multiplayer.

Tym, co przykuwa największą uwagę, jest wzmianka, że kandydaci muszą cechować się „praktyczną znajomością systemów PS4 i PS5”. Fragment ten niemal od razu rozbudził szereg spekulacji, według których The Last of Us Factions — poza PC i PS5 — pojawi się także na konsoli ósmej generacji.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedźmina

Na ten moment są to wyłącznie spekulacje i domysły powstałe wyłącznie na podstawie jednego ogłoszenia o pracę. Decyzja o stworzeniu wersji na PS4 ma pewno przyciągnęłaby do nowej produkcji Naughty Dog sporą ilość graczy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zmianę swojego sprzętu na konsole nowej generacji. Nie pozostaje więc nic innego jak oczekiwać na konkretne zapowiedzi ze strony deweloperów, które powinny trafić do nas jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!