The Last of Us Factions to „najbardziej ambitna” gra od Naughty Dog. Szef studia opowiedział o projekcie

The Last of Us Factions

Plotki na temat prac nad sieciową grą opartą o popularną serię The Last of Us pojawiały się w sieci od dłuższego czasu. Wreszcie w czerwcu 2022 roku Naughty Dog potwierdziło oficjalnie, że taki projekt faktycznie istnieje i nosi roboczą nazwę The Last of Us Factions. Przy okazji premiery serialowej adaptacji tego popularnego IP, szef studia — Neil Druckmann — w kilku słowach opowiedział o tej nadchodzącej produkcji.

The Last of Us Factions rozbuduje świat znany z singlowych odsłon serii

Duckmann zdradził, że prace nad The Last of Us Fractions rozpoczęły się jeszcze przed wydaniem The Last of Us Part II w 2020 roku i w jego opinii jest to najambitniejszy projekt w historii studia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mężczyzna przekazał również, że sieciowa produkcja oparta o postapokaliptyczny świat jeszcze bardziej rozbuduje uniwersum znane z dwóch obecnie wydanych odsłon tej marki; z tym że będzie odbywało się to w „przestrzeni multiplayer”. Niestety są to jedyne informacje, jakie Duckmann postanowił wyjawić podczas rozmowy.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Według niedawnych zapowiedzi Dukcmanna jeszcze w 2023 roku studio powinno wyjawić więcej szczegółów na temat The Last of Us Factions. Kiedy dokładnie? Tego na ten moment nie wiadomo, dlatego też warto uważniej obserwować dalsze poczynania i komunikaty Naughty Dog.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.