The Last of Us Factions to „najbardziej ambitna” gra od Naughty Dog. Szef studia opowiedział o projekcie

the last of us factions

Plotki na temat prac nad sieciową grą opartą o popularną serię The Last of Us pojawiały się w sieci od dłuższego czasu. Wreszcie w czerwcu 2022 roku Naughty Dog potwierdziło oficjalnie, że taki projekt faktycznie istnieje i nosi roboczą nazwę The Last of Us Factions. Przy okazji premiery serialowej adaptacji tego popularnego IP, szef studia — Neil Duckmann — w kilku słowach opowiedział o tej nadchodzącej produkcji.

The Last of Us Factions rozbuduje świat znany z singlowych odsłon serii

The Last of Us Multiplayer Game is the most ambitious project ever made at Naughty Dog according to Neil Druckmann 😳😳pic.twitter.com/26J7Ct81l6

— DomTheBomb (@DomTheBombYT) January 13, 2023

The Last of Us Multiplayer Game is the most ambitious project ever made at Naughty Dog according to Neil Druckmann 😳😳pic.twitter.com/26J7Ct81l6

— DomTheBomb (@DomTheBombYT) January 13, 2023

Duckmann zdradził, że prace nad The Last of Us Fractions rozpoczęły się jeszcze przed wydaniem The Last of Us Part II w 2020 roku i w jego opinii jest to najambitniejszy projekt w historii studia.

Mężczyzna przekazał również, że sieciowa produkcja oparta o postapokaliptyczny świat jeszcze bardziej rozbuduje uniwersum znane z dwóch obecnie wydanych odsłon tej marki; z tym że będzie odbywało się to w „przestrzeni multiplayer”. Niestety są to jedyne informacje, jakie Duckmann postanowił wyjawić podczas rozmowy.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Według niedawnych zapowiedzi Dukcmanna jeszcze w 2023 roku studio powinno wyjawić więcej szczegółów na temat The Last of Us Factions. Kiedy dokładnie? Tego na ten moment nie wiadomo, dlatego też warto uważniej obserwować dalsze poczynania i komunikaty Naughty Dog.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z