The Last of Us Part 1 na PC otrzyma dziś kolejne poprawki. Złe wieści dla posiadaczy Steam Decka

The Last of Us Part 1 Steam Deck

Stan techniczny The Last of Us Part 1 na PC wciąż pozostawia wiele do życzenia. Nic więc dziwnego, że nawet Steam postanowił nagiąć swoje zasady dotyczące zwrotów w przypadku produkcji Naughty Dog. Deweloperzy nieustannie pracują natomiast nad kolejnymi poprawkami. Niestety część graczy musi uzbroić się w cierpliwość.

Naughty Dog zapowiada kolejny poprawki dla pecetowej wersji The Last of Us Part 1. Posiadacze Steam Decka muszą poczekać

Studio Naughty Dog poinformowało za pośrednictwem Twittera, że pecetowa wersja The Last of Us Part 1 otrzyma dziś kolejny hotfix. Szczegóły aktualizacji zostaną jednak przedstawione dopiero w momencie, w którym patch zostanie udostępniony. Deweloperzy podzielili się również złymi wieściami dla posiadaczy Steam Decka.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Naughty Dog przekazało bowiem, że obecnie nie skupia się na zmianach, które poprawiłyby działanie gry na wspomnianym urządzeniu Valve. W tej chwili dla deweloperów priorytetem są bowiem aktualizacje, dzięki którym The Last of Us Part 1 zacznie działać lepiej na komputerach osobistych. Gracze korzystający ze Steam Decka muszą więc nieco poczekać.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Minecraft

Na koniec warto przypomnieć, że The Last of Us Part 1 dostępne jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 5. Jakiś czas temu w ręce abonentów PlayStation Plus Premium oddano próbną wersję odświeżonej wersji przygód Joela i Ellie.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.