Gracze sami naprawiają The Last of Us Part 1 na PC. Powstał mod ulepszający rozgrywkę

The Last of Us part 1

Produkcja studia Naughty Dog, która została wydana na PC, zaliczyła falstart. Od początku fani skarżą się na bardzo wątpliwą jakość gry. Gracze postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyli modyfikację, która usprawnia The Last of Us Part 1 i eliminuje część błędów.

Mod usprawniający rozgrywkę w The Last of Us Part 1 już dostępny

Bugi w grze The Last of Us Part 1 na PC

Na grę wylała się seria negatywnych komentarzy, a studio co chwilę udostępnia kolejne patche naprawiające błędy. Jednak graczom to nie wystarczyło i stworzyli modyfikację o nazwie Vulkan Mod, która jest już dostępna. Od razu warto zaznaczyć, że mod działa tylko na kartach graficznych NVIDIA.

Mod pozwala uruchomić The Last of Us Part 1 na Vulkanie zamiast na DirectX 12. W trakcie przebudowy shaderów mogą pojawić się crashe, jednak po tym procesie – jak zapewniają twórcy modyfikacji – gra będzie działać znacznie płynniej. Vulkan Mod oferuje lepszą wydajność i poprawia jakość samej rozgrywki.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Na koniec warto dodać, że w oficjalnym komunikacie Naughty Dog obiecało naprawienie problemów The Last of Us Part 1 na komputerach osobistych. Graczom pozostaje czekać na kolejne łatki od deweloperów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.