The Last of Us Part 2 Remastered ma trafić na PC! Sony podobno już szykuje zapowiedź gry

The Last of Us Part 2 Remastered

Wygląda na to, że ofensywa Sony w kwestii wydawania gier na PC się nie zatrzyma. Po zapowiedzi Horizon Forbidden West i Ghost of Tsushima następną zmierzającą na komputery produkcją ma być The Last of Us Part 2. Zapowiedź ma podobno odbyć się już w przyszłym miesiącu.

Sony wkrótce zapowie The Last of Us Part 2 Remastered na PC?

The Last of Us Part 2 Remastered zadebiutowało już na PS5, gdzie okazało się prawdziwym hitem. Teraz zdaniem insidera Silknigth (który to wcześniej prawidłowo przepowiedział wydanie Ghost of Tsushima na komputerach) gra zostanie zapowiedziana na PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sony ma ogłosić to oficjalnie już w przyszłym miesiącu. Niestety nadal nie znamy dokładnej daty premiery, ale mamy poczekać na nią trochę dłużej.

Przypomnijmy, że na komputerach można już grać w poprzednią część serii – The Last of Us Part 1. Remake tej produkcji został świetnie przyjęty przez komputerowych graczy, co mogło mieć wpływ na podjęcie podobnej decyzji wobec The Last of Us Part 2.

Remaster tej odsłony zadebiutował oficjalnie 19 stycznia 2024 roku. Obecnie jest ona dostępna wyłącznie na PS5.

Źródło: Twitter / Silknigth

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.