The Last of Us Part III z pierwszymi konkretami? Możliwe, że Naughty Dog szykuje coś zaskakującego

The Last of Us Part II Ellie

Seria The Last of Us to bez większych wątpliwości jedna z najpopularniejszych marek jakie ma w swoim portfolio Sony. Obecnie po premierach dwóch odsłon dla jednego gracza Naughty Dog pracuje nad sieciową produkcją o podtytule „Factions”. Możliwe jednak, że poza tym deweloperzy rozwijają kolejną pełnoprawną część serii, a ostatnio w sieci pojawiły się rzekomo pierwsze konkrety.

The Last of Us Part III z pierwszymi potencjalnymi szczegółami na temat fabuły

Za ujawnienie nowych informacji na temat The Last of Us Part III odpowiada informator kryjący pod pseudonimem ViewerAnon, który jeszcze w grudniu potwierdził, że takowy projekt faktycznie powstaje. Zgodnie z jego wiadomościami gra jest obecnie na wczesnym etapie produkcji, jednak jeszcze w tym roku poszczególni aktorzy mają rozpocząć sesje motion capture oraz nagrywać kwestie dialogowe.

Jednocześnie na twitterowym profilu Naughty Dog Central udostępniono wczoraj informacje ujawniające rzekomo plany studia wobec głównych bohaterów. Tym razem jedna z osi fabularnych The Last of Us Part III ma skupiać się na piątce znajomych, którzy zamieszkują wiktoriańską posiadłość ulokowaną na krańcu nienazwanego miasta.

Dalszy przeciek wymienia następujące postaci:

  • Lucas — postać ta ma uchodzić za tą „uprzejmą”, jednak w pewnym momencie ma będzie miał okazję pokazać „ciemną stronę”, którą skrywa;
  • Mason — ma on być rzekomo byłym żołnierzem, który w trakcie historii będzie zobligowany wybierać lojalność pomiędzy poszczególnymi członkami owej ekipy;
  • Val — rzekomy lider całej grupy;
  • Ezra — członkini grupy, której główną motywacją jest stanie się dowódcą owej grupy;
  • Gracie — postać o której wiadomo najmniej, bo tylko, tyle że ma być to kobieta w wieku 18-25 lat.

Co ciekawe, to według tych informacji kolejną osią fabularną ma być dalsza historia Ellie, która miałaby odegrać „co najmniej tak ważną rolę”, jak w przypadku The Last of Us Part II. Na ten moment nie wiadomo jednak w jaki sposób te dwie perspektywy miałyby się połączyć.

Warto także przytoczyć, że doniesienia Naughty Dog Central skomentował przytoczony wyżej ViewerAnon, który twierdzi, że obecnie jest za wcześnie, aby w stu procentach potwierdzać tego rodzaju elementy historii; mogą one bowiem się drastycznie zmienić.

Przeczytaj też: Co to jest eGPU

Kup The Last Of Us Part II

Tego rodzaju wieści są o tyle ciekawe, że sugerują, iż Naughty Dog w przypadku The Last of Us Part III zmieni nieco optykę opowiadanej historii. Tym razem, zamiast konkretnej społeczności przyjdzie nam poznać perypetie osób żyjących z dala od innych ludzi, którzy próbują przeżyć „na własną rękę”. Warto jednak na koniec pamiętać, że to tylko przecieki i należy do nich podchodzić ze sporym dystansem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.