The Last of Us Remake porównane z wersją Remastered. Zmiany są zauważalne

The Last of Us Remake

Wczoraj udostępniono obszerny gameplay z The Last of Us Remake, który przedstawił walkę z zombie i zwiedzanie Miasteczka Billa – jednego z bohaterów, który pomoże nam w trakcie przeprawy z Ellie w stronę Świetlików. Przez ostatnie godziny przyszykowano sporo materiałów porównujących odświeżenie z oryginałem.

REKLAMA

The Last of Us Remake w starciu z The Last of Us Remastered

The Last of Us Remake vs. The Last of Us Remastered

Autorem jednego z filmów jest Polak posługujący się pseudonimem Cycu1, który postarał się zestawić poziom rozgrywający się w szkole – to tutaj szukamy jednego z kluczowych materiałów. Budynek jest jednak przepełniony zarażonymi, więc ciężko uniknąć wrogów. Korzystamy ze strzelb i pistoletów, a także przygotowanych wcześniej bomb czy koktajlów Mołotowa.

Przeczytaj też: Jaki dysk SSD do laptopa kupić?

Trzeba przyznać, że remake jest naprawdę dopracowany – lokacje są bardzo szczegółowe, a zauważyć można również trochę inną szatę graficzną. W remake’u poszczególne miejscówki wydają się być bardziej kolorowe, choć może to zasługa nowego systemu oświetlenia. Warto w tym miejscu przypomnieć, że jeszcze dzisiaj przeczytamy pierwsze recenzje o The Last of Us Part 1.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!