The Last of Us Remake porównane z wersją Remastered. Zmiany są zauważalne

The Last of Us Remake

Wczoraj udostępniono obszerny gameplay z The Last of Us Remake, który przedstawił walkę z zombie i zwiedzanie Miasteczka Billa – jednego z bohaterów, który pomoże nam w trakcie przeprawy z Ellie w stronę Świetlików. Przez ostatnie godziny przyszykowano sporo materiałów porównujących odświeżenie z oryginałem.

The Last of Us Remake w starciu z The Last of Us Remastered

The Last of Us Remake vs. The Last of Us Remastered

Autorem jednego z filmów jest Polak posługujący się pseudonimem Cycu1, który postarał się zestawić poziom rozgrywający się w szkole – to tutaj szukamy jednego z kluczowych materiałów. Budynek jest jednak przepełniony zarażonymi, więc ciężko uniknąć wrogów. Korzystamy ze strzelb i pistoletów, a także przygotowanych wcześniej bomb czy koktajlów Mołotowa.

Przeczytaj też: Jaki dysk SSD do laptopa kupić?

Trzeba przyznać, że remake jest naprawdę dopracowany – lokacje są bardzo szczegółowe, a zauważyć można również trochę inną szatę graficzną. W remake’u poszczególne miejscówki wydają się być bardziej kolorowe, choć może to zasługa nowego systemu oświetlenia. Warto w tym miejscu przypomnieć, że jeszcze dzisiaj przeczytamy pierwsze recenzje o The Last of Us Part 1.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.