The Lord of the Rings: Gollum zalicza kolejne opóźnienie. Data premiery gry pod znakiem zapytania

The Lord of the Rings Gollum

Na lipcowym Nacon Connect 2022 pokazano gameplay z The Lord of the Rings: Gollum. Fragmenty rozgrywki nie zostały zbyt entuzjastycznie przyjęte przez graczy, co Daedalic Entertainment odebrało za sygnał, ponieważ premiera gry znów została opóźniona. Pierwotnie produkcja miała zadebiutować 1 września, ale finalnie (o ile nie dojdzie do kolejnego przesunięcia) zagramy w nią dopiero w 2023 roku.

Premiera The Lord of the Rings: Gollum ponownie opóźniona

Gameplay-trailer z The Lord of the Rings: Gollum

Premiera The Lord of the Rings: Gollum miała nastąpić przed premierą serialu Amazona pod tytułem The Lord of the Rings: The Rings of Power. Niestety gra nie skorzysta na popularności serialu ani vice versa, ponieważ jej debiut został przełożony na 2023 rok. Podobna sytuacja miała ostatnio miejsce z Avatar: Frontiers of Pandora.

Przeczytaj też: Wymagania Call of Duty Warzone

Nowa data premiery The Lord of the Rings: Gollum nie została podana — powiedziano jedynie, że poczekamy dodatkowych „kilka miesięcy”. Studio poinformowało, że zdecydowało się na taki krok, „aby spełnić oczekiwania społeczności w sposób, który honorowałby wizję J.R.R. Tolkiena”. Czekacie na tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z