The Lord of the Rings: Gollum z przybliżonym terminem premiery! Wydawca dzieli się nowymi szczegółami

The Lord of the Rings: Gollum

Gra The Lord of the Rings: Gollum miała zadebiutować na rynku na początku września, ale już pod koniec lipca deweloperzy ze studia Daedalic Entertainment poinformowali, że tytuł nie ukaże się w planowanym terminie. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe informacje związane z premierą wspomnianej produkcji.

Firma Nacon wspomina o terminie premiery The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum – zwiastun kinowy

Firma Nacon, wydawca nadchodzącej produkcji studia Daedalic Entertainment, opublikowała nowy raport finansowy. W dokumencie nie zabrakło wzmianki o grze The Lord of the Rings: Gollum, która – jak się okazuje – ma zadebiutować na rynku w pierwszej połowie roku fiskalnego 2023-2024.

Oznacza to, że premiera The Lord of the Rings: Gollum odbędzie się w okresie pomiędzy kwietniem a wrześniem bieżącego roku. Na dokładną datę debiutu produkcji osadzonej w uniwersum wykreowanym przez J.R.R. Tolkiena trzeba jednak jeszcze nieco zaczekać.

Zobacz też: Monitor do 500 zł – najlepsze modele

The Lord of the Rings: Gollum powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Warto wspomnieć, że zaprezentowany w lipcu gameplay nie spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!