The Lords of the Fallen błyszczy na nowych zrzutach ekranu! Polskie action-RPG zachwyci fanów Dark Souls?

The Lords of the Fallen

The Lords of the Fallen pojawiło się na gali The Game Awards 2022, gdzie zaprezentowano nowy zwiastun gry. W ostatnich tygodniach o wspomnianym tytule było jednak dość cicho. Na szczęście CI Games postanowiło przypomnieć graczom o swojej produkcji. Twórcy opublikowali bowiem kilka zrzutów ekranu prezentujących nadchodzące action-RPG.

REKLAMA

Firma CI Games opublikowała nowe zrzuty ekranu z The Lords of the Fallen

Powyższe zrzuty ekranu prezentują przede wszystkim mroczny świat fantasy, który gracze będą mieli okazję zwiedzić w The Lords of the Fallen. Na screenach nie brakuje również zróżnicowanych wrogów. W produkcji CI Games nie zabraknie zarówno szeregowych oponentów, jak i ogromnych – zapewne wymagających – bossów.

Warto wspomnieć, że The Lords of the Fallen powstaje na silniku Unreal Engine 5. Najnowsze zrzuty ekranu zapowiadają natomiast, że oprawa graficzna może być jednym z głównych atutów gry. Pozostaje mieć nadzieję, że tytuł będzie prezentował się równie dobrze w akcji.

Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie… nie giną na zawsze. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z potężnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym potężne walki z bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące starcia i zaawansowaną, immersyjną fabułę.

– informuje opis gry w Xbox Store.

Zobacz też: Najlepsze karty graficzne do 1000 zł

The Lords of the Fallen powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w tym roku. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie dać szansę nadchodzącemu action-RPG od CI Games.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!