CI Games chwali się pozytywnym odbiorem The Lords of the Fallen. Te liczby naprawdę imponują

Lords of the Fallen

Jednym z głośniejszych wydarzeń tegorocznego Gamescomu była zapowiedź rebootu Lords of The Fallen. Od pierwszego pokazu gra wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród graczy na całym świecie. Dziś CI Games opublikowało dość ciekawe statystyki.

REKLAMA

Trailer The Lords of the Fallen w liczbach

#TheLordsoftheFallen has set the world ablaze, we look forward to sharing this journey with you all. #DareToHope https://t.co/pxudDDZ0Hz

— CI Games (@CIGamesOfficial) August 30, 2022

#TheLordsoftheFallen has set the world ablaze, we look forward to sharing this journey with you all. #DareToHope https://t.co/pxudDDZ0Hz

— CI Games (@CIGamesOfficial) August 30, 2022

Z powyższej grafiki wynika, że trailer The Lords of the Fallen wyświetlony został za pośrednictwem YouTube aż 6,7 miliona razy, uzyskując przy tym prawie 95% pozytywnych reakcji. Pozytywny odbiór zapowiedzi przełożył się znacząco na zainteresowanie tytułem w sklepie Steam. Widać to przede wszystkim po tym, ilu graczy dopisało sobie tę grę do listy życzeń i jak wypada ona na tle innej produkcji CI Games — Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Na uwagę zasługuje także fakt, że The Lords of the Fallen zostało wybrane przez czytelników portalu IGN najciekawszą z zapowiedzianych gier podczas Gamescomu 2022.

Przeczytaj też: Głośnik przenośny — najlepsze modele

Trzeba przyznać, że liczby te robią spore wrażenie, a gracze mają duże oczekiwania w stosunku do nadchodzącej produkcji. Pozostaje mieć nadzieje, że gra wydawana przez CI Games będzie w stanie im sprostać. Dajcie znać w komentarzach, czy Wy też dołożyliście swoją „cegiełkę” do ogólnej liczby wyświetleń wspomnianego wcześniej zwiastuna!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!