The Lords of the Fallen zadowoli wydajnością na PS5 i XSX|S! Twórcy potwierdzają świetne wieści

Lords of the Fallen

The Lords of the Fallen zapowiada się jako jedna z ciekawszych premier, które mają nastąpić w 2023 roku. Deweloperzy regularnie starają się utrzymywać zainteresowanie graczy tym debiutem, a wskazuje na to opublikowany wczoraj gameplay. Okazuje się, że poza ciekawie prezentująca się rozgrywką, gracze konsolowi będą mogli liczyć na zadowalającą wydajność.

The Lords of the Fallen z płynnym doświadczeniem na PS5 i Xbox Series X|S

Na oficjalnym twitterowym profilu gry pojawiło się wczoraj potwierdzenie, że The Lords of the Fallen zadziała na PS5 i Xbox Series X|S w 60 FPS-ach. Są to bez wątpienia dobre informacje dla każdego, komu zależy na kwestiach wydajności w grach. Informacja ta spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony wielu fanów.

Niestety, ale poza tą wiadomością deweloperzy postanowili nie ujawniać w jakiej rozdzielczości uzyskamy owe 60 klatek na sekundę. Z tego też powodu niektórzy zaczęli martwić się, że mowa o natywnym 720p zeskalowanym do wyższego 1080p.

Przeczytaj też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Lords Of The Fallen

Na koniec, z kronikarskiego obowiązku przypominamy, że The Lords of the Fallen zadebiutuje już 13 października 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Posiadaczom „blaszaków” zalecamy zapoznać się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi, które nie wydają się szczególnie wysokie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.