The Medium 2 i Observer 2 w planach Bloober Team? „Wszystko jest możliwe” – podkreśla jeden z twórców

The Medium

W ostatnich dniach nie brakuje informacji związanych z Silent Hill 2 Remake, nad którym pracuje Bloober Team. Rodzime studio ujawniło bowiem, że produkcja ma zachwycić graczy oprawą wizualną, a podczas prac nad wspomnianym tytułem zespół inspiruje się odświeżoną wersją Resident Evil 2. Tymczasem jeden z deweloperów postanowił odpowiedzieć na pytanie związane z przyszłością takich marek jak The Medium oraz Observer.

Bloober Team może w przyszłości zdecydować się na stworzenie kontynuacji The Medium oraz Observer

The Medium – zwiastun z recenzjami

O wspomniane produkcje podczas wywiadu dla serwisu GamingBolt został zapytany Kacper Michalski – dyrektor produkcji w Bloober Team. Redakcja była bowiem ciekawa czy The Medium oraz Observer doczekają się w przyszłości kontynuacji. Odpowiedź dewelopera powinna ucieszyć fanów wymienionych tytułów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Michalski podkreślił bowiem, że jeśli tylko zespół wpadnie na „dobry pomysł”, który pozwoli powrócić do uniwersum The Medium lub Observer, to deweloperzy z pewnością zdecydują się na taki krok. Przedstawiciel Bloober Team dodał również, że „wszystko jest możliwe”.

Zobacz też: Kody do The Forest

Bloober Team nie może jednak w ostatnim czasie narzekać na brak pracy. Krakowski zespół rozwija bowiem nie tylko wspomniane Silent Hill 2 Remake, ale także Layers of Fears, czyli trzecią odsłonę serii Layers of Fear. Ponadto w połowie grudnia rodzime studio zapowiedziało „zupełnie nowy survival horror”. Na ewentualną kontynuację The Medium lub Observer będzie trzeba więc nieco poczekać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.