The Medium 2 i Observer 2 w planach Bloober Team? „Wszystko jest możliwe” – podkreśla jeden z twórców

The Medium

W ostatnich dniach nie brakuje informacji związanych z Silent Hill 2 Remake, nad którym pracuje Bloober Team. Rodzime studio ujawniło bowiem, że produkcja ma zachwycić graczy oprawą wizualną, a podczas prac nad wspomnianym tytułem zespół inspiruje się odświeżoną wersją Resident Evil 2. Tymczasem jeden z deweloperów postanowił odpowiedzieć na pytanie związane z przyszłością takich marek jak The Medium oraz Observer.

Bloober Team może w przyszłości zdecydować się na stworzenie kontynuacji The Medium oraz Observer

The Medium – zwiastun z recenzjami

O wspomniane produkcje podczas wywiadu dla serwisu GamingBolt został zapytany Kacper Michalski – dyrektor produkcji w Bloober Team. Redakcja była bowiem ciekawa czy The Medium oraz Observer doczekają się w przyszłości kontynuacji. Odpowiedź dewelopera powinna ucieszyć fanów wymienionych tytułów.

Michalski podkreślił bowiem, że jeśli tylko zespół wpadnie na „dobry pomysł”, który pozwoli powrócić do uniwersum The Medium lub Observer, to deweloperzy z pewnością zdecydują się na taki krok. Przedstawiciel Bloober Team dodał również, że „wszystko jest możliwe”.

Zobacz też: Kody do The Forest

Bloober Team nie może jednak w ostatnim czasie narzekać na brak pracy. Krakowski zespół rozwija bowiem nie tylko wspomniane Silent Hill 2 Remake, ale także Layers of Fears, czyli trzecią odsłonę serii Layers of Fear. Ponadto w połowie grudnia rodzime studio zapowiedziało „zupełnie nowy survival horror”. Na ewentualną kontynuację The Medium lub Observer będzie trzeba więc nieco poczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z