The Night Wanderer i Thorgal na pierwszych zwiastunach! Polskie gry zachwycają klimatem

The Night Wanderer Thorgal

Dziś rano informowaliśmy, że polskie studio Mighty Koi zapowiedziało dwie gry, The Night Wanderer oraz Thorgal. Pierwsza z nich jest adaptacją książek z serii Pan Lodowego Ogrodu Jarosława Grzędowicza, druga natomiast inspirowana jest serią komiksów Jeana Van Hamme’a i Grzegorza Rosińskiego. Gracze nie musieli też długo czekać na pierwsze materiały, gdyż obie produkcje otrzymały pierwsze zwiastuny, które prezentują się naprawdę zjawiskowo.

The Night Wanderer i Thorgal z pierwszymi zwiastunami

The Night Wanderer — zwiastun

Dziś jak grom z jasnego nieba pojawiła się wiadomość o tym, że polskie studio Mighty Koi przygotowuje aż dwie produkcje, które zdecydowanie przypadną fanom fantastyki. Mowa oczywiście o The Night Wanderer, na podstawie książek z serii Pan Lodowego Ogrodu Jarosława Grzędowicza oraz Thorgal, który jest adaptacją serii komiksów o tym samym tytule.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oprócz samych wiadomości prasowych i kilku obrazów koncepcyjnych na kanale IGN w serwisie YouTube pojawiły się zwiastuny obu produkcji.

Thorgal — zwiastun

Oba zwiastuny zaprezentowały się fenomenalnie i świetnie wprowadziły widzów w klimat, jednak to zapowiedź The Night Wanderer przykuła większą uwagę widzów, być może z powodu sporej różnicy w długości filmów. Zwiastun Thorgala trwa niecałą minutę, z kolei trailer adaptacji Pana Lodowego Ogrodu ma ponad 3 minuty długości. To może sugerować, że ta druga produkcja jest na dalszym etapie produkcji.

Nie wiemy niestety na razie, kiedy The Night Wanderer i Thorgal trafią w ręce graczy. Na stronie studia przy dacie premiery widnieje jedynie napis „When it’s ready”, co może sugerować, że fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Obie produkcje mają trafić na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Dajcie znać, która gra bardziej przypadła Wam do gustu!

Źródło: YouTube, YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.