Epic Games Store ma szykować naprawdę świetne darmowe gry! Nie jedna, a dwie pozycje AAA

Epic Games Store

Przed momentem informowaliśmy, że Epic Games Store być może rozda za darmo The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition. Okazuje się, że do oferty tego samego dnia prawdopodobnie dołączy inna duża pozycja. Chodzi mianowicie o Thief.

Thief kolejną grą za darmo w Epic Games Store?

Okazuje się, że być może Epic Games Store przygotowuje dla nas niezwykle interesującą ofertę darmowych gier. Dopiero co pisaliśmy, że sklep prawdopodobnie odda nam za darmo The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, a tu trafiła do nas nagle kolejna świetna wiadomość.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

billbil-kun poinformował bowiem, że wraz z nią kolejną „darmówką” będzie Thief. Reboot kultowej serii z 2014 roku nie przypadł fanom do gustu tak jak poprzedniczki, ale wciąż można go uznać za kawał solidnej pozycji.

Obydwie powyższe gry mają zdaniem insidera stać się darmowe już 4 kwietnia. Promocja potrwa równo tydzień, bo do 11 kwietnia.

Zdecydowanie jest więc na co czekać. Tymczasem przypomnijmy jednak, że do godziny 16:00 dzisiejszego dnia (28.03) możemy przypisać do naszych bibliotek Invincible Presents: Atom Eve oraz Call of the Wild: The Angler. Po nich kolejną grą za darmo będzie natomiast Islets.

Źródło: Twitter / billbil-kun

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.