Multiplayer w The Quarry został opóźniony. Twórcy opowiadają o grze

The Quarry

Wczoraj zeszło embargo na pierwsze wrażenia z The Quarry. Większość dziennikarzy uznała, że jest to kolejne Until Dawn. Szczególnie chwalono deweloperów za robiącą ogromne wrażenie oprawę wizualną i starannie przygotowane modele twarzy. Niestety, ale w świetle pochwał Supermassive Games opublikowało wiadomość, która nie ucieszy osób chcących poznać nadchodzącą przygodówkę w trybie sieciowym.

Multiplayer w The Quarry zadebiutuje później, ale nie jest to duża obsuwa

An update on The Quarry's online multiplayer: pic.twitter.com/Bipo0yxp2g

— Supermassive Games (@SuperMGames) May 26, 2022

An update on The Quarry's online multiplayer: pic.twitter.com/Bipo0yxp2g

— Supermassive Games (@SuperMGames) May 26, 2022

Twórcy poinformowali, że multiplayer w The Quarry nie będzie dostępny na premierę zapowiedzianą na 10 czerwca 2022 roku. Duchowy następca Until Dawn zadebiutuje wraz z trybem standardowym, filmowym (pozwala on ustalić przed rozpoczęciem gry, jak będą zachowywać się postacie, a następnie aktywować nawet 10-godzinny materiał, w którym bohaterowie automatycznie podejmią decyzje), a także kanapową kooperacją. Natomiast moduł sieciowy trafi do The Quarry 8 lipca.

Gameplay – The Quarry

Sprawdź także: Wyciek danych z fabularnego rozszerzenia do Cyberpunk 2077

Oprócz tego wydawca 2K Games wrzucił na swój kanał na YouTube materiał, który ukazuje gameplay i przypomina o najważniejszych aspektach gry. W The Quarry główną rolę odegrają wybory, a także dokładna eksploracja otaczających nas lokacji. Tylko od tego, jak zachowamy się w konkretnych sytuacjach, zależy, czy dziewięcioro nastolatków nie straci życia na terenach tytułowego kamieniołomu. Twórcy pewien czas temu wspomnieli, że The Quarry ma 186 zakończeń.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z