Multiplayer w The Quarry został opóźniony. Twórcy opowiadają o grze

The Quarry

Wczoraj zeszło embargo na pierwsze wrażenia z The Quarry. Większość dziennikarzy uznała, że jest to kolejne Until Dawn. Szczególnie chwalono deweloperów za robiącą ogromne wrażenie oprawę wizualną i starannie przygotowane modele twarzy. Niestety, ale w świetle pochwał Supermassive Games opublikowało wiadomość, która nie ucieszy osób chcących poznać nadchodzącą przygodówkę w trybie sieciowym.

REKLAMA

Multiplayer w The Quarry zadebiutuje później, ale nie jest to duża obsuwa

An update on The Quarry's online multiplayer: pic.twitter.com/Bipo0yxp2g

— Supermassive Games (@SuperMGames) May 26, 2022

An update on The Quarry's online multiplayer: pic.twitter.com/Bipo0yxp2g

— Supermassive Games (@SuperMGames) May 26, 2022

Twórcy poinformowali, że multiplayer w The Quarry nie będzie dostępny na premierę zapowiedzianą na 10 czerwca 2022 roku. Duchowy następca Until Dawn zadebiutuje wraz z trybem standardowym, filmowym (pozwala on ustalić przed rozpoczęciem gry, jak będą zachowywać się postacie, a następnie aktywować nawet 10-godzinny materiał, w którym bohaterowie automatycznie podejmią decyzje), a także kanapową kooperacją. Natomiast moduł sieciowy trafi do The Quarry 8 lipca.

Gameplay – The Quarry

Sprawdź także: Wyciek danych z fabularnego rozszerzenia do Cyberpunk 2077

Oprócz tego wydawca 2K Games wrzucił na swój kanał na YouTube materiał, który ukazuje gameplay i przypomina o najważniejszych aspektach gry. W The Quarry główną rolę odegrają wybory, a także dokładna eksploracja otaczających nas lokacji. Tylko od tego, jak zachowamy się w konkretnych sytuacjach, zależy, czy dziewięcioro nastolatków nie straci życia na terenach tytułowego kamieniołomu. Twórcy pewien czas temu wspomnieli, że The Quarry ma 186 zakończeń.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!