The Texas Chain Saw Massacre na gameplayu. Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass

The Texas Chain Saw Massacre Xbox

Podczas wciąż trwającego Xbox Games Showcase Extended Microsoft poświęcił trochę czasu nie tylko Valheimowi w wersji na konsole Xbox, ale również grze The Texas Chain Saw Massacre, która bazuje na filmie z 1974 roku o tym samym tytule. Zapowiada się ciekawie, a co najlepsze – gra zmierza do Xbox Game Pass.

The Texas Chain Saw Massacre trafi do Xbox Game Pass, ujawniono gameplay

The Texas Chain Saw Massacre – gameplay-trailer

Najnowszy zwiastun przeplatany gameplayem pozwala nam spojrzeć m.in. na miejscówki, które przypominają lokacje z oryginalnej produkcji „Teksańska masakra piłą mechaniczną”. Dodatkowo możemy się przyjrzeć pierwszym bohaterom, którzy będą uciekać przed wściekłą, wygłodniałą rodziną kanibali. Każdy z antagonistów (w roli głównej niezastąpiony Leatherface) ma wyróżniać się własnymi zdolnościami, co powinnnoo urozmaicić rozgrywkę.

Sprawdź także: FIFA 22 w Xbox Game Pass

The Texas Chain Saw Massacre to gra sieciowa (przypominająca Friday th 13th: The Game – poprzednią produkcję studia Gun Media) i trafi ona w 2023 roku (brak dokładnej daty) na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Osoby opłacające Xbox Game Pass sprawdzą pozycję bez dodatkowych kosztów od dnia premiery.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z