The Texas Chain Saw Massacre ze szczegółami na temat trybów graficznych. Nie wszyscy będą mieli wybór

The Texas Chain Saw Massacre

Premiera The Texas Chain Saw Massacre zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się kolejne informacje związane ze wspomnianym tytułem. Wydawca gry – firma Gun Media – postanowił bowiem podzielić się szczegółami na temat trybów graficznych na konsolach Sony i Microsoftu. Jak można się było spodziewać, nie wszyscy będą mieli możliwość wyboru pomiędzy wyższą rozdzielczością a płynnością animacji.

The Texas Chain Saw Massacre zaoferuje dwa tryby graficzne na PlayStation 5 i Xbox Series X

The Texas Chain Saw Massacre – zwiastun

W rozmowie z redakcją MP1st potwierdzono, że The Texas Chain Saw Massacre w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X będzie posiadać dwa tryby graficzne – wydajności oraz jakości. Pierwszy z nich zapewni rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę i niższej rozdzielczości. Drugi natomiast zaoferuje zabawę w 30 FPS-ach, ale z bardziej szczegółową oprawą wizualną.

Gun Media poinformowało także, że na Xbox Series S The Texas Chain Saw Massacre będzie działać tylko w jednym trybie graficznym oferującym 30 klatek na sekundę. Posiadacze konsol ósmej generacji Sony i Microsoftu prawdopodobnie również będą musieli zadowolić się płynnością animacji na wspomnianym poziomie. Wydawca nie podzielił się jednak w tej kwestii żadnymi szczegółami.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup The Texas Chain Saw Massacre

Na koniec warto przypomnieć, że The Texas Chain Saw Massacre zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 18 sierpnia 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami nadchodzącą produkcja studia Sumo Digital tego samego dnia trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.