Titan Quest 2 oficjalnie zapowiedziane! Zobacz pierwszy zwiastun kontynuacji kultowego RPG-a z 2006 roku

Titan Quest 2

Podczas dzisiejszego wydarzenia THQ Nordic Showcase 2023 zaprezentowano nowy zwiastun Gothic Remake ukazujący brutalne realia życia w Starym Obozie, ale na tym nie koniec. Jeżeli chodzi o „ważniejsze” zapowiedzi, to w końcu potwierdzono istnienie Titan Quest 2, o którym w ostatnim czasie pojawiało się wiele plotek. Kontynuacja kultowego RPG-a z 2006 roku doczekała się też pierwszego zwiastuna, który prezentuje się bardzo klimatycznie.

Zapowiedź Titan Quest 2 i pierwszy zwiastun

Zwiastun Titan Quest 2

Na THQ Nordic Showcase 2023 potwierdzono coś, o czym wielu graczy było przekonanych już od dawna. Otóż Titan Quest 2 oficjalnie powstaje, a fani hitu z 2006 roku mogą już zacierać ręce. Pierwszy zwiastun towarzyszący zapowiedzi jest naprawdę klimatyczny i pokazuję pełnię akcji w Starożytnej Grecji.

Za sequel uwielbianego RPG-a odpowiadają twórcy ze studia Grimlore Games, którzy mają na swoim koncie m.in. udane SpellForce 3. Titan Quest 2 będzie pełną akcji grą RPG, mocno nawiązującą do greckiej mitologii. Wydawca zapowiada, że produkcja wyróżni się m.in. „ręcznie stworzonym” immersyjnym światem, wymagającą walką i opcją zabawy multiplayer.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Wiedźmin 3

Data premiery Titan Quest 2 nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że gra zadebiutuje na PC, Xboxach Series X|S oraz PlayStation 5. Posiadacze PS4, Xboxów One i Nintendo Switcha będą musieli obejść się smakiem, wszak gra jawi się jako pełnoprawny next-gen.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.