Anulowany ostatnio Titanfall Legends miał być podobno kampanią Apex Legends

Titanfall

Po anulowaniu mobilnych wersji Apex Legends oraz Battlefielda pojawiły się plotki o zakończeniu prac nad jeszcze jednym projektem. W środę Electronic Arts postanowiło zrezygnować z niezapowiedzianego tytułu o roboczym tytule Titanfall Legends.

Titanfall Legends kampanią do Apex Legends

Apex Legends Mobile
Apex Legends

Pierwsza dotycząca Titanfall Legends informacja mówiła jedynie, że 50 pracowników Respawn tworzy kampanię single-player. Teraz więcej szczegółów na temat tego projektu zdradził Jeff Grubb z Giant Bomb podczas wczorajszej transmisji na Twitchu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według informacji Grubba Titanfall Legends nie był Titanfallem 3, tylko grą o „feelingu Titanfalla”. Ideą Apex Legends od jakiegoś czasu jest dostarczenie różnych rodzajów rywalizacji. Na początku był to battle royale, potem pojawiły się Areny, a niedługo do gry trafi deathmatch. Titanfall Legends miał być dla Apexa tym, czym jest standardowa kampania dla każdego nowego Call of Duty.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 100 zł – najlepsze modele

Czas pokaże, jak na nowe informacje zareaguje społeczność Apex Legends. Możliwe, że przy odpowiednio entuzjastycznej reakcji na takie pomysły Respawn, twórcy zdecydują się na wznowienie prac nad kampanią.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.