Total War: Pharaoh na długiej rozgrywce! Zobaczcie, jak w akcji radzi sobie jeden z liderów

Total War: Pharaoh Irsu

Pod koniec maja gracze doczekali się zapowiedzi Total War: Pharaoh. Od tamtego czasu deweloperzy ze studia Creative Assembly regularnie dzielą się różnego rodzaju materiałami promocyjnymi i fragmentami rozgrywki, które przybliżają najważniejsze elementy wspomnianej produkcji. Najnowszy gameplay skupia się natomiast na prezentacji jednego z dostępnych w grze liderów.

Nowy gameplay z gry Total War: Pharaoh przedstawia możliwości Irsu

Total War: Pharaoh – Irsu gameplay

Bohaterem powyższej prezentacji jest Irsu, który nie bez powodu nosi przydomek „Niszczyciel”. W Total War: Pharaoh wspomniany lider stanie na czele Kanaanejczyków i nie cofnie się przed niczym, by doprowadzić do Egipt do upadku. Udostępniony przez twórców gameplay pozwala natomiast przyjrzeć się możliwościom rzeczonego przywódcy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Irsu powinien przypaść do gustu graczom, którzy preferują agresywne starcia. Styl rozgrywki wspomnianego lidera opiera się bowiem na grabieżach oraz ogromnych zyskach czerpanych z bitew. Przywódca może pochwalić się również ciężkimi jednostkami oraz szybką rekrutacją. Rzućcie okiem na gameplay i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się po Irsu.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Na koniec warto przypomnieć, że Total War: Pharaoh powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Gra ma zadebiutować na rynku w październiku 2023 roku, ale dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Zamierzacie sięgnąć po nową strategię studia Creative Assembly? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.