Total War: Pharaoh na długiej rozgrywce! Zobaczcie, jak w akcji radzi sobie jeden z liderów

Total War: Pharaoh Irsu

Pod koniec maja gracze doczekali się zapowiedzi Total War: Pharaoh. Od tamtego czasu deweloperzy ze studia Creative Assembly regularnie dzielą się różnego rodzaju materiałami promocyjnymi i fragmentami rozgrywki, które przybliżają najważniejsze elementy wspomnianej produkcji. Najnowszy gameplay skupia się natomiast na prezentacji jednego z dostępnych w grze liderów.

Nowy gameplay z gry Total War: Pharaoh przedstawia możliwości Irsu

Total War: Pharaoh – Irsu gameplay

Bohaterem powyższej prezentacji jest Irsu, który nie bez powodu nosi przydomek „Niszczyciel”. W Total War: Pharaoh wspomniany lider stanie na czele Kanaanejczyków i nie cofnie się przed niczym, by doprowadzić do Egipt do upadku. Udostępniony przez twórców gameplay pozwala natomiast przyjrzeć się możliwościom rzeczonego przywódcy.

Irsu powinien przypaść do gustu graczom, którzy preferują agresywne starcia. Styl rozgrywki wspomnianego lidera opiera się bowiem na grabieżach oraz ogromnych zyskach czerpanych z bitew. Przywódca może pochwalić się również ciężkimi jednostkami oraz szybką rekrutacją. Rzućcie okiem na gameplay i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się po Irsu.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Total War Pharaoh

Na koniec warto przypomnieć, że Total War: Pharaoh powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Gra ma zadebiutować na rynku w październiku 2023 roku, ale dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Zamierzacie sięgnąć po nową strategię studia Creative Assembly? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.