Towerborne na obszernym gameplayu pokazuje pazur! Produkcja już w przyszłym roku trafi do Xbox Game Pass

Towerborne

Dzisiejsza transmisja Xbox — wzorem dwóch poprzednich dni — obfitowała w szereg niezwykle ciekawych materiałów z tych popularnych, ale także mniej oczywistych gier, które w przyszłości zawitają na konsolach Microsoftu. Poza obszernym materiałem z Payday 3, prezentacją Still Wakes the Deep i zapowiedzią Party Animals znalazło się miejsce na jeszcze jedną produkcję — Towerborne. Fani tytułów typowo kooperacyjnych powinni bliżej przyjrzeć się temu projektowi!

Towerborne na długim pokazie rozgrywki podczas Gamescom 2023

Towerborne podczas wydarzenia Xbox Gamescom 2023 – panel dotyczący gry rozpoczyna się od 2:30:20

Zaprezentowany podczas transmisji fragment Towerborne dobitnie pokazuje, iż będzie to pozycja idealna do gry w czteroosobowych drużynach. Założeniem rozgrywki jest przebijanie się przez kolejne etapy pełne przeciwników, a także okazjonalne starcia z potężniejszymi bossami.

Tym, co przede wszystkim rzuca się w oczy, to naprawdę wysoki poziom trudności oraz całkiem długi czas, który trzeba spędzić podczas potyczek z potężniejszymi przeciwnikami. Z tego też powodu motyw kooperacji z pozostałymi członkami drużyny zdaje się tutaj niezwykle istotny.

Nie oznacza to jednak, że będzie to pozycja przeznaczona wyłącznie dla osób bawiących się w grupie. Gracze, którzy nie mogą (lub po prostu nie chcą) współpracować z innymi będą wspierani przez postacie sterowane przez komputer, także nie muszą się niczego obawiać.

Przeczytaj też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Xbox Series X

Zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami twórców Towerborne ma zadebiutować dopiero w 2024 na PC i Xbox Series X|S i od samego początku będzie to pozycja dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. Warto też dodać, że osoby, które zechcą sprawdzić ów grę na własną rękę, mogą dołączyć do programu testów, organizowanych przez deweloperów. Link do formularza dostępny jest pod tym adresem, a żeby zyskać szansę na wcześniejszy dostęp do zabawy, konieczne jest konto Microsoft.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.