Trial God of War Ragnarok w PS Plus Premium! Subskrybenci usługi mogą już przetestować hit Sony

God of War: Ragnarok

Sony opublikowało właśnie niespodziankę dla subskrybentów najdroższego planu PS Plus Premium. Do usługi trafił bowiem trial God of War Ragnarok – jednego z największych hitów firmy ostatnich lat. Wersja testowa umożliwi graczom testowanie produkcji przez trzy godziny.

God of War Ragnarok z trialem w PS Plus Premium

Jak doniósł dziś profil PS Plus Tracker z Twittera, wersja trial God of War Ragnarok jest już dostępna do pobierania dla subksrybentów najdroższego planu PS Plus Premium. Z całą pewnością jest to miła wiadomość – tytuł sprzedał się niesamowicie dobrze, ale wciąż istnieje jeszcze sporo fanów, którzy nie zdążyli się z nim zaznajomić.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

3-godzinny trial obejmuje pełną wersję gry, która jest ograniczona jedynie limitem czasowym. Trzeba jednak przyznać z pełnym przekonaniem, że taka ilość czasu jest wystarczająca do samego przetestowania produkcji.

Zobacz też: Najlepsze gry wojenne

God of War Ragnarok pojawił się na rynku 9 listopada 2022 roku. Na chwilę obecną jest dostępny tylko na konsolach PS4 i PS5.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.