Tryb Hardcore powróci do Call of Duty: Modern Warfare 2. Infinity Ward zdradza datę premiery

Call of Duty Modern Warfare 2

Błagania weteranów Call of Duty zostały wysłuchane. Po kilku miesiącach od premiery Modern Warfare 2 do nowej odsłony serii wreszcie trafi tryb Hardcore.

Tryb Hardcore w Call of Duty: Modern Warfare 2

Infinity Ward ostatnio nie robi ostatnio zbyt dobrego wrażenia na społeczności Call of Duty. Pojawiły się głosy o braku większych aktualizacji, a kiedy przyszło potwierdzenie opóźnienia premiery drugiego sezonu, wizerunek studia znacząco się pogorszył. Teraz Infinity Ward może jednak zebrać kilka dodatnich punktów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W krótkim poście na Twitterze studio poinformowało, że tryb Hardcore zadebiutuje razem z drugim sezonem, 15 lutego 2023 roku. Sądząc po nazwie, powinniśmy dostać tryb w starym stylu, bez HUD-a i ze znacząco zmniejszoną liczbą punktów zdrowia.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 zapowiada się w rezultacie na bardzo duże wydarzenie w społeczności. Obok trybu Hardcore zadebiutować ma bowiem długo wyczekiwany League Play.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.