Tryb Hardcore powróci do Call of Duty: Modern Warfare 2. Infinity Ward zdradza datę premiery

Call of Duty Modern Warfare 2

Błagania weteranów Call of Duty zostały wysłuchane. Po kilku miesiącach od premiery Modern Warfare 2 do nowej odsłony serii wreszcie trafi tryb Hardcore.

Tryb Hardcore w Call of Duty: Modern Warfare 2

No HUD? No problem. Hardcore is back!

Follow Season 02’s Multiplayer updates in our studio blog later this week.

— Infinity Ward (@InfinityWard) January 22, 2023

No HUD? No problem. Hardcore is back!

Follow Season 02’s Multiplayer updates in our studio blog later this week.

— Infinity Ward (@InfinityWard) January 22, 2023

Infinity Ward ostatnio nie robi ostatnio zbyt dobrego wrażenia na społeczności Call of Duty. Pojawiły się głosy o braku większych aktualizacji, a kiedy przyszło potwierdzenie opóźnienia premiery drugiego sezonu, wizerunek studia znacząco się pogorszył. Teraz Infinity Ward może jednak zebrać kilka dodatnich punktów.

W krótkim poście na Twitterze studio poinformowało, że tryb Hardcore zadebiutuje razem z drugim sezonem, 15 lutego 2023 roku. Sądząc po nazwie, powinniśmy dostać tryb w starym stylu, bez HUD-a i ze znacząco zmniejszoną liczbą punktów zdrowia.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 zapowiada się w rezultacie na bardzo duże wydarzenie w społeczności. Obok trybu Hardcore zadebiutować ma bowiem długo wyczekiwany League Play.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z