The Callisto Protocol z trybami wydajności na konsolach — lepiej niż konkurencja!

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol to nadchodzący survival horror, w którym straszyć będzie klimat i niebezpieczne mutanty na tytułowym księżycu Kallisto. Twórcy gry poinformowali, że ich produkcja będzie zaopatrzona w tryby wydajności!

Tryby wydajności w The Callisto Protocol na konsolach

We would love to inform you all that we will be shipping globally on December 2nd. And yes, we'll have a 60 FPS performance mode.

— The Callisto Protocol (@CallistoTheGame) October 18, 2022

We would love to inform you all that we will be shipping globally on December 2nd. And yes, we'll have a 60 FPS performance mode.

— The Callisto Protocol (@CallistoTheGame) October 18, 2022

Ostatnimi czasy sporo poruszenia w sieci wywołały informacje dotyczące dwóch gier. Mowa tu o Gotham Knights oraz debiutującym wczoraj A Plague Tale: Requiem. Wszystko za sprawą braku możliwości wyboru trybów wydajności w żadnym z wymienionych tytułów. Gracze wyrazili swoje niezadowolenie wobec takich decyzji twórców, jednocześnie obawiając się działań podejmowanych wobec innych nadchodzących premier. Okazuje się, że niesławny trend nie będzie dotyczyć The Callisto Protocol.

Zobacz też: Procesor do gier

Gra od Striking Distance Studios będzie posiadać omawiane tryby wydajności. Oznacza to, że gracze będą mogli wybierać pomiędzy wyższą rozdzielczością a większą liczbą klatek na sekundę. Można dzięki temu wywnioskować również, że gra zostanie odpowiednio dobrze zoptymalizowana i nie będzie straszyć nagłymi oraz nieprzewidzianymi spadkami w wyświetlanych obrazkach. Premiera The Callisto Protocol już 2 grudnia 2022 roku. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.