Turbo Golf Racing zmierza do Xbox Game Pass

Turbo Golf Racing

Przedwczoraj wyszło na jaw, że w dniu swojej premiery do Xbox Game Pass trafi ciekawie zapowiadające się Marauders. Z kolei dzisiaj dowiedzieliśmy się, że pierwszego dnia do subskrypcji Amerykanów zawita także Turbo Golf Racing. Gra może okazać się niezłą alternatywą dla popularnego Rocket League.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Turbo Golf Racing wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Turbo Golf Racing

Turbo Golf Racing to wieloosobowa gra zręcznościowa dla maksymalnie ośmiu graczy. Tak jak w dobrze znanym Rocket League, podczas zabawy zasiądziemy za kierownicą futurystycznych samochodów, aby popychać nimi gigantyczną piłkę prosto do bramki przeciwnika. Auta będzie można dowolnie modyfikować, a jakby tego było mało, twórcy obiecują regularne aktualizacje, wprowadzające nowości do rozgrywki.


Przeczytaj też: TV pod Xbox Series X

Premiera Turbo Golf Racing odbędzie się jeszcze w 2022 roku, ale dokładna data nie jest znana. Wiemy za to, że produkcja wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass od razu jak tylko się ukaże; w ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xboc Series X|S) i być może w chmurze. Co ciekawe, Turbo Golf Racing będzie wspierać crossplay na Xboxie i PC, a uczestnicy programu Xbox Insider jeszcze tej wiosny dostaną możliwość wzięcia udziału w becie gry. Czekacie, czy to nie wasze klimaty? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.