Turbo Golf Racing zmierza do Xbox Game Pass

Turbo Golf Racing

Przedwczoraj wyszło na jaw, że w dniu swojej premiery do Xbox Game Pass trafi ciekawie zapowiadające się Marauders. Z kolei dzisiaj dowiedzieliśmy się, że pierwszego dnia do subskrypcji Amerykanów zawita także Turbo Golf Racing. Gra może okazać się niezłą alternatywą dla popularnego Rocket League.

Turbo Golf Racing wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Turbo Golf Racing

Turbo Golf Racing to wieloosobowa gra zręcznościowa dla maksymalnie ośmiu graczy. Tak jak w dobrze znanym Rocket League, podczas zabawy zasiądziemy za kierownicą futurystycznych samochodów, aby popychać nimi gigantyczną piłkę prosto do bramki przeciwnika. Auta będzie można dowolnie modyfikować, a jakby tego było mało, twórcy obiecują regularne aktualizacje, wprowadzające nowości do rozgrywki.

Przeczytaj też: TV pod Xbox Series X

Premiera Turbo Golf Racing odbędzie się jeszcze w 2022 roku, ale dokładna data nie jest znana. Wiemy za to, że produkcja wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass od razu jak tylko się ukaże; w ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xboc Series X|S) i być może w chmurze. Co ciekawe, Turbo Golf Racing będzie wspierać crossplay na Xboxie i PC, a uczestnicy programu Xbox Insider jeszcze tej wiosny dostaną możliwość wzięcia udziału w becie gry. Czekacie, czy to nie wasze klimaty? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z