„To coś naprawdę fajnego!” – twórca It Takes Two opowiada o swojej nadchodzącej grze

it takes two

Josef Fares ze szwedzkiego Hazelight Studios, twórca genialnej przygodówki It Takes Two, opowiada o nowej produkcji. Charyzmatyczny założyciel studia nie szczędzi też mocnych słów na jej temat. Czyżby czekał nas kolejny hit?

Twórca It Takes Two zapewnia, że jego nowa gra będzie pozytywnym zaskoczeniem

Zwiastun It Takes Two

Josef Fares w wywiadzie dla VGC podzielił się swoimi odczuciami dotyczącymi kolejnej gry, tworzonej przez założone przez niego Hazelight Studios. Według mężczyzny studio poczyniło znaczne postępy w produkcji, ale dalej jest wiele do zrobienia.

Całość jednak idzie w dobrym kierunku. Fares zaręcza, że gra będzie „niespodzianką w pozytywnym tego słowa znaczeniu”. Nie szczędzi też słów, twierdząc, że „[Nowa gra] roz*** nam głowy”. Niektórzy spekulują, że szczegóły poznamy 8 grudnia 2022 roku podczas gali The Game Awards 2022, gdzie Josef ma wręczyć nagrodę Gry Roku zwycięzcom. To oczywiście tylko plotki.

Zobacz też: Gry na PS4 dla dzieci

Założyciel szwedzkiego studia jest znany z niesamowitej pewności siebie i kontrowersyjnych wypowiedzi. To on w 2017 roku stwierdził podczas The Game Awards, że „j** Oscary”. Jego słowom i grom nie można jednak odmówić pasji. A Way Out z 2018 zostało ciepło przyjęte, kiedy It Takes Two okazało się hitem według recenzentów i graczy. Najlepiej o tym świadczy sprzedaż przekraczająca 7 milionów egzemplarzy. Ta liczba jeszcze wzrośnie po premierze gry na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!