Christopher Judge trafił w czuły punkt. Twórcy Call of Duty komentują żart aktora

Christopher Judge Infinity Ward Sledgehammer Games Treyarch

Christopher Judge, aktor użyczający głosu Kratosowi z God of War, miał zaszczyt przedstawić pierwszego zwycięzcę podczas The Game Awards 2023. Amerykanin wykorzystał obecność na scenie i w żartobliwy sposób skomentował wyjątkowo krótką kampanię w Call of Duty: Modern Warfare 3. Sytuacja nie uszła uwadze deweloperów odpowiedzialnych za popularny cykl gier FPS.

Żart Christophera Judge’a nie przypadł do gustu twórcom Call of Duty

Mimo że żart Christophera Judge’a wywołał duże rozbawienie zarówno wśród osób zebranych na sali, jak i oglądających wydarzenie graczy, to deweloperzy Call of Duty nie ukrywali, iż poczuli się dotknięci komentarzem aktora.

„Zabawne”, ale statystyki, wedle których Call of Duty całkowicie niszczy wszystkie części serii God of War (prawdopodobnie razem wzięte), są równie zabawne (jeżeli nie bardziej).

Ajinkya Limaye (były pracownik Infinity Ward)

Wyobraźcie sobie niewielkie zaangażowanie graczy, gdy tylko przejdą waszą grę. To nas nie dotyczy.

Nelson Plumey (zastępca dyrektora artystycznego w Treyarch)

Szczerze mówiąc, jako twórcy Call of Duty, słyszeliśmy gorsze rzeczy. Ale nie oczekujemy, że takie słowa padną z ust kolegi po fachu, podczas wydarzenia, które ma podsumować tegoroczne osiągnięcia w branży gamingowej. Szczególnie gdy pod uwagę weźmiemy wszystkie informacje, jakie wyciekły na temat procesu powstawania gry.

Darcy Sandall (Sledgehamer Games)

Przeczytaj także: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Darcy Sandall niejako potwierdziła tym samym doniesienia, wedle których twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 musieli pracować pod presją czasu. Konieczność szybkiego ukończenia gry nie pozwoliła na dopracowanie wszystkich elementów rozgrywki, co negatywnie odbiło się na jakości tytułu – tegoroczne Call of Duty stało się najgorszą odsłoną cyklu w oczach recenzentów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.