Twórcy Crash Bandicoot cieszą się, że zostali częścią rodziny Xbox. To „ekscytujący nowy rozdział”

Activision Blizzard Xbox Crash Bandicoot

Nieco ponad miesiąc temu Microsoft oficjalnie kupił Activision Blizzard. Wraz ze sfinalizowaniem transakcji producent konsol Xbox przejął naprawdę potężną liczbę marek. Na liście IP, które trafiły w ręce „Zielonych”, znajduje się m.in. Crash Bandicoot. Tymczasem okazuje się, że studio odpowiedzialne za rozwój wspomnianej serii jest bardzo zadowolone z faktu, że będzie mogło kontynuować swoją działalność pod skrzydłami giganta z Redmond.

Studio Toys For Bob zadowolone z przejęcia przez Microsoft. Twórcy serii Crash Bandicoot wierzą, że będzie to „ekscytujący nowy rozdział”

We wpisie opublikowanym na oficjalnym profilu Toys for Bob na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) pojawił się wpis, w którym deweloperzy wspomnieli o przejęciu przez Microsoft. Twórcy serii Crash Bandicoot są wyraźnie zadowoleni z takiego obrotu spraw. Zespół odpowiedzialny za Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas i Crash Team Rumble z niecierpliwością czeka bowiem na „ekscytujący nowy rozdział”, który zostanie napisany wspólnie z zespołem Xbox.

Niestety Toys for Bob ma także powody do zmartwień. W momencie premiery wspomniane Crash Team Rumble nie cieszyło się bowiem zbyt dużym zainteresowaniem. Deweloperzy nie zamierzają się jednak poddawać i chcą dalej wspierać oraz rozwijać swoją produkcję. Zgodnie z zapowiedziami już 7 grudnia w grze ruszy 3. sezon, w którym do grona grywalnych postaci dołączy Spyro.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunk 2077

Crash Team Rumble jest najnowszą produkcją studia Toys For Bob. Sieciowy spin-off serii Crash Bandicoot dostępny jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Wspomniany tytuł może dużo zyskać na pojawieniu się w bibliotece Xbox Game Pass, ale – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – na dodanie gier Activision Blizzard do usługi Microsoftu będzie trzeba poczekać do 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.