Twórcy Star Wars Jedi: Ocalały przepraszają za jakość techniczną gry na PC. Poprawki już w drodze

Star Wars Jedi: Ocalały

Jesteśmy już po premierze jednej z największych wyczekiwanych gier tego roku, czyli Star Wars Jedi: Ocalały. Niestety okazało się, że produkcja ma poważne problemy z działaniem na komputerach, co odbiło się już masą negatywnych recenzji na Steamie. Twórcy w komunikacie dotyczącym tej kwestii przeprosili graczy i obiecali, że wdrożą odpowiednie poprawki optymalizacyjne.

Komunikat twórców Star Wars Jedi: Ocalały w sprawie optymalizacji gry na PC

A note from the Jedi Team on the PC version of Star Wars Jedi: Survivor pic.twitter.com/C3bp78VICr

— EA Star Wars (@EAStarWars) April 28, 2023

A note from the Jedi Team on the PC version of Star Wars Jedi: Survivor pic.twitter.com/C3bp78VICr

— EA Star Wars (@EAStarWars) April 28, 2023

EA już wcześniej zapowiedziało poprawki dla Star Wars Jedi: Ocalały na wszystkich platformach, ale teraz opublikowano kolejny komunikat w tej sprawie, który tym razem dotyczy szczegółowo PC-tów. Przeproszono w nim za problemy z wydajnością gry, zwłaszcza w przypadku wysokobudżetowych lub konkretnych specyfikacji.

Obiecano nam też, że Respawn Entertainment już pracuje nad aktualizacjami mającymi za zadanie poprawę działania produkcji. Mają się one pojawić się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Zobacz też: Ranking najlepszych kart graficznych

Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutował 28 kwietnia 2023 roku. Gra jest dostępna na PC, Xboxach Series X|S i PS5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.