EA zapowiada wiele poprawek do Star Wars Jedi: Survivor. Stan gry pozostawia wiele do życzenia

Star Wars Jedi Survivor

Dwa dni temu oficjalnie spadło embargo na recenzje najnowszej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na wielu portalach zaczęły pojawiać się teksty, w których możemy przeczytać pierwsze opinie z rozgrywki. Choć większość artykułów głosi, że produkcja jest „niemal idealna”, to nie obyło się bez problemów. Electronic Arts postanowiło na nie zareagować i ogłosiło, że pojawi się wiele patchy poprawiających Star Wars Jedi: Survivor.

Star Wars Jedi: Survivor ma problemy z wydajnością, ale Electronic Arts już zapowiada aktualizacje i naprawę błędów

Początkowo premiera Star Wars Jedi: Survivor miała odbyć się w marcu 2023 roku, jednak deweloperzy zdecydowali, że produkcja ma trafić w ręce graczy w jak najlepszej jakości i przełożyli datę wydania na 28 kwietnia. Już teraz możemy odliczać godziny do debiutu najnowszej gry od Electronic Arts, a w międzyczasie czytać pierwsze recenzje opublikowane na wielu portalach. Jak się okazuje, pomimo przesunięcia premiery Star Wars Jedi: Survivor, tytuł posiada problemy, które EA chce jak najszybciej wyeliminować.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Największym zarzutem do Star Wars Jedi: Survivor jest problem z wydajnością, który potrafił zakłócić rozgrywkę. Recenzenci skarżyli się, że nawet w trybie wydajności przy zamkniętych lokacjach produkcja mierzy się ze sporymi spadkami liczby klatek na sekundę. Jak możemy przeczytać w recenzji napisanej przez redakcje VGC:

„Liczba klatek na sekundę była bardzo niespójna nawet w trybie wydajności. Star Wars Jedi: Survivor miał także problemy z ładowaniem lokacji oraz poziomem detali. Największy problem stanowi otwarta przestrzeń, ponieważ w zamkniętych lokacjach gra działa całkiem dobrze”.

VGC

Electronic Arts odpowiedziało na te recenzje i już ogłosiło liczne poprawki, które mają na celu eliminację błędów, polepszenie wykonania oraz dodanie nowych ustawień dostępności. Pierwszy patch został zapowiedziany na dzień premiery Star Wars Jedi: Survivor, natomiast następne aktualizacje mają pojawiać się w kolejnych tygodniach.

Zobacz też: Mody do FS 19

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Survivor zmierza na PlayStation 5, Xboxy Series X|S oraz komputery osobiste. Premiera odbędzie się już jutro – 28 kwietnia 2023 roku.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.