EA zapowiada wiele poprawek do Star Wars Jedi: Survivor. Stan gry pozostawia wiele do życzenia

Star Wars Jedi Survivor

Dwa dni temu oficjalnie spadło embargo na recenzje najnowszej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na wielu portalach zaczęły pojawiać się teksty, w których możemy przeczytać pierwsze opinie z rozgrywki. Choć większość artykułów głosi, że produkcja jest „niemal idealna”, to nie obyło się bez problemów. Electronic Arts postanowiło na nie zareagować i ogłosiło, że pojawi się wiele patchy poprawiających Star Wars Jedi: Survivor.

Star Wars Jedi: Survivor ma problemy z wydajnością, ale Electronic Arts już zapowiada aktualizacje i naprawę błędów

Cal’s newest journey in a galaxy far, far away has begun and we’re excited for you to experience it!

Our first patch will arrive on launch day across all platforms. In the weeks ahead, we’ll deploy patches that will:

– Fix bugs
– Improve performance
– Add more accessibility… pic.twitter.com/pUtyoGopP5

— EA Star Wars (@EAStarWars) April 26, 2023

Cal’s newest journey in a galaxy far, far away has begun and we’re excited for you to experience it!

Our first patch will arrive on launch day across all platforms. In the weeks ahead, we’ll deploy patches that will:

– Fix bugs
– Improve performance
– Add more accessibility… pic.twitter.com/pUtyoGopP5

— EA Star Wars (@EAStarWars) April 26, 2023

Początkowo premiera Star Wars Jedi: Survivor miała odbyć się w marcu 2023 roku, jednak deweloperzy zdecydowali, że produkcja ma trafić w ręce graczy w jak najlepszej jakości i przełożyli datę wydania na 28 kwietnia. Już teraz możemy odliczać godziny do debiutu najnowszej gry od Electronic Arts, a w międzyczasie czytać pierwsze recenzje opublikowane na wielu portalach. Jak się okazuje, pomimo przesunięcia premiery Star Wars Jedi: Survivor, tytuł posiada problemy, które EA chce jak najszybciej wyeliminować.

Największym zarzutem do Star Wars Jedi: Survivor jest problem z wydajnością, który potrafił zakłócić rozgrywkę. Recenzenci skarżyli się, że nawet w trybie wydajności przy zamkniętych lokacjach produkcja mierzy się ze sporymi spadkami liczby klatek na sekundę. Jak możemy przeczytać w recenzji napisanej przez redakcje VGC:

„Liczba klatek na sekundę była bardzo niespójna nawet w trybie wydajności. Star Wars Jedi: Survivor miał także problemy z ładowaniem lokacji oraz poziomem detali. Największy problem stanowi otwarta przestrzeń, ponieważ w zamkniętych lokacjach gra działa całkiem dobrze”.

VGC

Electronic Arts odpowiedziało na te recenzje i już ogłosiło liczne poprawki, które mają na celu eliminację błędów, polepszenie wykonania oraz dodanie nowych ustawień dostępności. Pierwszy patch został zapowiedziany na dzień premiery Star Wars Jedi: Survivor, natomiast następne aktualizacje mają pojawiać się w kolejnych tygodniach.

Zobacz też: Mody do FS 19

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Survivor zmierza na PlayStation 5, Xboxy Series X|S oraz komputery osobiste. Premiera odbędzie się już jutro – 28 kwietnia 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.