Ubisoft+ pojawi się na konsolach Xbox już w przyszłym miesiącu? Dataminer mógł zdradzić plany Ubisoftu

Ubisoft+

Na początku lutego w Xbox Store odnaleziono ikony związane z Ubisoft+. Sugerowano wówczas, że debiut usługi francuskiej firmy na konsolach Xbox zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe doniesienia na wspomniany temat. Jeden z dataminerów uważa bowiem, że posiadacze sprzętów Microsoftu już w przyszłym miesiącu będą mogli rozpocząć swoją przygodę z abonamentem Ubisoftu.

Branżowy dataminer ujawnia, kiedy usługa Ubisoft+ pojawi się na konsolach Xbox

Ubisoft+ launches for Xbox mid April

— Script (@ScriptLeaksR6) March 22, 2023

Ubisoft+ launches for Xbox mid April

— Script (@ScriptLeaksR6) March 22, 2023

Leaker posługujący się pseudonimem „ScriptLeaksR6” udostępnił na portalu społecznościowym wpis, w którym poinformował, że usługa Ubisoft+ zadebiutuje na konsolach Xbox w połowie kwietnia. Wspomniany dataminer cieszy się renomą i jest znany przede wszystkim z publikowania informacji związanych z Rainbow Six Siege.

Warto również dodać, że nie jest to jedyna interesująca informacja, którą w ostatnim czasie podzielił się „ScriptLeaksR6”. W zeszłym tygodniu leaker odnalazł bowiem w plikach Ubisoft Store grafikę prezentującą bonusy za złożenie zamówienia przedpremierowego na grę Avatar: Frontiers of Pandora.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Zgodnie z zapowiedziami Ubisoft+ będzie dostępne na konsolach Xbox jako samodzielna usługa. Abonament francuskiej firmy – w przeciwieństwie do EA Play – nie będzie więc częścią planu Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ostatnia szansa - koniec promocji 12 czerwca!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.