FIFA doczeka się kolejnego głośnego konkurenta? UFL z nowym, ciekawym gameplayem

UFL

Do pewnego momentu na rynku gier piłkarskich panowała prawdziwa posucha. Poza powstałym na zgliszczach PES-a eFotball od Konami FIFA pozostawała tak naprawdę jedyną godną uwagi serią przenoszącą prawdziwe futbolowe zmagania na wirtualne boiska. Sytuacja ta wkrótce może się zmienić m.in. za sprawą UFL, który właśnie doczekał się nowego gameplayu.

Nowy gameplay UFL

UFL – gameplay wersji alpha

UFL wciąż pozostaje w fazie rozwoju, co widać także po nowo udostępnionym gameplayu gry. Podstawy rozgrywki oraz otoczka graficzna produkcji wydają się na ten moment interesujące, ale wciąż widoczne jest wiele prostych błędów takich jak niedziałające animacje sędziego czy dosyć koślawy system strzałów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mimo wszystko produkcja ma solidne fundamenty do zawalczenia z nową grą od FIFA, eFotball Konami oraz z zapowiedzianym po zakończeniu współpracy z międzynarodową organizacją piłkarską EA Sports FC. Wciąż jednak musi minąć trochę czasu na jej dopracowanie.

Zobacz też: PS Plus w promocji

UFL to darmowa gra piłkarska, której premiera została przewidziana na 2023 rok. Tytuł ten skupi się na rywalizacji w trybie multiplayer.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.