FIFA doczeka się kolejnego głośnego konkurenta? UFL z nowym, ciekawym gameplayem

UFL

Do pewnego momentu na rynku gier piłkarskich panowała prawdziwa posucha. Poza powstałym na zgliszczach PES-a eFotball od Konami FIFA pozostawała tak naprawdę jedyną godną uwagi serią przenoszącą prawdziwe futbolowe zmagania na wirtualne boiska. Sytuacja ta wkrótce może się zmienić m.in. za sprawą UFL, który właśnie doczekał się nowego gameplayu.

Nowy gameplay UFL

UFL – gameplay wersji alpha

UFL wciąż pozostaje w fazie rozwoju, co widać także po nowo udostępnionym gameplayu gry. Podstawy rozgrywki oraz otoczka graficzna produkcji wydają się na ten moment interesujące, ale wciąż widoczne jest wiele prostych błędów takich jak niedziałające animacje sędziego czy dosyć koślawy system strzałów.

Mimo wszystko produkcja ma solidne fundamenty do zawalczenia z nową grą od FIFA, eFotball Konami oraz z zapowiedzianym po zakończeniu współpracy z międzynarodową organizacją piłkarską EA Sports FC. Wciąż jednak musi minąć trochę czasu na jej dopracowanie.

Zobacz też: PS Plus w promocji

UFL to darmowa gra piłkarska, której premiera została przewidziana na 2023 rok. Tytuł ten skupi się na rywalizacji w trybie multiplayer.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.