The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition trafił na Switcha i jest piekielnie drogi

The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim to już trochę taka growa klasyka. Gra była przekładana na różne platformy w wielu edycjach, a port nie ominął też i japońskiego handhelda, czyli Nintendo Switch. Na popularny pstryczek trafiła właśnie odświeżona wersja hitu od Bethesdy i kosztuje bardzo dużo.

REKLAMA

Skyrim na Nintendo Switch w ulepszonej wersji kosztuje sporo

The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch

Obecność Skyrima na Nintendo Switch nie jest niczym nowym, wszak popularna gra RPG zaliczyła swój debiut na przenośnej konsoli już jakiś czas temu. Teraz nadszedł jednak czas na jej ulepszoną wersję, o której było głośno choćby w maju. The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition jest już do kupienia w cyfrowej dystrybucji i co tu dużo mówić… sporo kosztuje.

Zobacz też: Najlepsze mody do Skyrim

Za The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition na Nintendo Switch trzeba obecnie zapłacić 289,80 złotych, co stanowi naprawdę dużą kwotę. W lepszej sytuacji są posiadacze podstawowej wersji gry. Rozszerzenie do nowej edycji mogą dokupić za 80 złotych. Czy w ogóle warto zastanawiać się nad poprawioną wersją gry, która ma na karku ponad dekadę? Znaleźć w niej można np. Tryb Przetrwania czy nową fabułę w ramach dodatku Bóstwa i kusiciele.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!