Jest szansa, że w Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC zagramy dopiero pod koniec roku

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Premiera pecetowej wersji Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei miała się odbyć niedługo po wydaniu na PS5, ale jak powszechnie wiadomo — konsolowa wersja zadebiutowała w styczniu, a mamy czerwiec. W międzyczasie pojawiły się przecieki, jakoby kolekcja przygód Nathana Drake’a i spółki miała trafić do sprzedaży w lipcu, ale najnowsze doniesienia wskazują, że poczekamy znacznie dłużej.

Kiedy premiera Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC? Raczej późno

Uncharted 4
Uncharted 4

Oficjalna data premiery Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC nadal nie została potwierdzona, więc musimy się posiłkować przeciekami. A skoro o przeciekach mowa, to w bazie SteamDB odkryto wzmiankę o nowej dacie debiutu wspomnianego pakietu gier. Wcześniej na serwerach wskazywano na 15 lipca, natomiast aktualizacja zmieniła datę na 19 października 2022.

Przeczytaj też: Jak włączyć Steam Guard

Jest zatem duża szansa, że premiera pecetowego Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei odbędzie się dopiero pod koniec października. To spora różnica względem obiecywanego debiutu „zaraz po wersji na PS5”, ale cóż — bywa i tak. Oczywiście na ten moment wymienionej daty nie można brać za pewnik, bo nadal to tylko przeciek, choć wiarygodny.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z