Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei ocenione na PC. Nathan Drake i spółka nie zawodzą!

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Zgodnie z zapowiedziami jutro na komputerach osobistych zadebiutuje Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, czyli specjalny zestaw zawierający odświeżone wydanie Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Już dziś natomiast do sieci trafiły pierwsze recenzje pecetowej wersji przygód Nathana Drake’a i spółki. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak popularna marka PlayStation radzi sobie na nowej platformie.

Recenzje pecetowej wersji Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei zapowiadają świetnie zrealizowany port

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei – gameplay z wersji PC

W obecnej chwili pecetowa wersja Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei może pochwalić się średnią ocen na poziomie 88 punktów (na podstawie 29 opinii) w serwisie Metacritic. Recenzenci chwalą tytuł m.in. za świetną optymalizację, a także wsparcie dla takich technologii jak Nvidia DLSS czy AMD FidelityFX Super Resolution 2. Na pochwałę zasłużył również sposób, w jaki obie gry działają na Steam Decku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dziennikarze zaznaczają również, że mimo upływu kilku lat zarówno Uncharted 4: Kres Złodzieja, jak i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to wciąż produkcje mogące pochwalić się świetną fabułą i zapadającymi w pamięć postaciami. Na minus zalicza się natomiast cenę wydania, a także brak trybu multiplayer.

Zobacz też: Laptop do gier do 3000 zł

Warto także wspomnieć, że już w przyszłym tygodniu gracze PC będą mieli okazję zapoznać się z jeszcze jedną produkcją, która do tej pory dostępną była wyłącznie na konsolach Sony. Mowa tutaj oczywiście o zapowiedzianej jakiś czas temu pecetowej wersji gry Sackboy: A Big Adventure.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.