[Akt.] Enter The Gungeon, remaster GTA San Andreas i 4 inne gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Enter the Gungeon

Jutro Microsoft ujawni oficjalną listę gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja, choć po prawdzie znamy już większość nadchodzących tytułów. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że wkrótce z abonamentu Amerykanów zniknie aż 6 produkcji z Enter The Gungeon i remasterem GTA San Andreas na czele. Szkoda, ale cóż — bywa i tak.

6 gier wkrótce zniknie z Xbox Game Pass

Zwiastun The Wild at Heart

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony, co oznacza, że czasami trafiają do niej nowości, a niekiedy opuszczają ją wybrane tytuły. Niestety dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, ale nie przedłużajmy. Wkrótce z usługi wylecą następujące gry:

  1. Enter The Gungeon (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)
  2. Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)
  3. The Wild at Heart (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)
  4. The Catch: Carp & Coarse Fishing (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)
  5. FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)
  6. STEEP (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: nieznana (najbliższe 2 tygodnie)

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 50 zł

Dopóki wymienione wyżej gry wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Dokładne daty ich usunięcia poznamy już jutro.

Co prawda o tym, że remaster GTA San Andreas opuści Xbox Game Pass, wiemy już od kilku dni, ale pozostałe pozycje zostały oznaczone do skasowania dopiero dzisiaj. W każdym razie dajcie znać w komentarzach poniżej, za jakimi tytułami będziecie tęsknić najbardziej!

Aktualizacja – 03.05.2022, 12:24

Poza wymienionymi grami wkrótce z Xbox Game Pass zniknie jeszcze Remnant: From the Ashes.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z